Sorum var İdrar gebelik testlerinde gebelik varsa ne zaman çıkar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcuburcu tarafından oluşturulan İdrar gebelik testlerinde gebelik varsa ne zaman çıkar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 823 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İdrar gebelik testlerinde gebelik varsa ne zaman çıkar
Konbuyu başlatan Burcuburcu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcuburcu

Burcuburcu

Kayıtlı Üye
rank
Garanti olsun diye adet 7 gün geçtikten sonra kan verilsin diyoruz canım. Gecikmeyi duygu durum değişikliği hava şartları stres etkileyebiliyor
Tamamdır inşallah iyi haberler alırım ☺️🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yerleşme kanaması olsaydı bile o lekelenme test yaptığın tarih erken olduğundan çıkmazdı bence. Adetlerin süresi okadar uzaksa birbirine ovulasyon testleri yapmanı öneririm hem yumurtlama gününü bulursun hemde nezaman adet olacağını bilebilirsin stres yaşamazsın. Bana doktor normal şartlarda hamile kalamazsin demişti tek yumurtalikla. Ben o testlerle yumurtlamayı yakaladım şimdi hamileyim :)
İnşallah tez zamanda ben de hamile kalırım 🥰 bende lh ölçen testler var onları yapicam adet bitirince baslaniyormus onlara ama bakalım nasip inşallah bebiş vardir da ona gerek kalmaz

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Tamamdır inşallah iyi haberler alırım ☺️🥰

İnşallah tez zamanda ben de hamile kalırım 🥰 bende lh ölçen testler var onları yapicam adet bitirince baslaniyormus onlara ama bakalım nasip inşallah bebiş vardir da ona gerek kalmaz
İnşallah canım. Allah gönlüne göre versin inşallah 🤲❤️

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar benim bir sorum var arkadaşlar normalde düzenli adet olmuyorum hani bazen 40 güne kadar gecikebiliyor ama evlendigimden beri en fazla 37 güne kadar geçti 7 aylık evliyim 11 Şubat'ta ve 11 Mart'ta adet oldum Nisan ayinda daha olmadım 6 Nisan'da çamaşırıma koyu kahverengi bir leke gelmiş ped koydum pedin ortası bir gün boyunca zor doldu ama kahverengimsi veya kalınca pedde öyle duruyor bilmiyorum peçete ile silince de varla yok pembemsi leke vardı 11 Nisan'da gebelik testi yaptım negatif yine test yapmam gerekir mi 35 gün oldu adetim gelmedi 11 Nisan'da da hafif leke geldi belim ağrıyor halsizim hafif göğüs ağrım var yüzümde sivilce de çıktı geçti yardımcı olabilir misiniz hiç bilgim yok
Canım kesin ve net bilgi almak için en güvenilir olanı kan testi yapmanı öneririm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar benim bir sorum var arkadaşlar normalde düzenli adet olmuyorum hani bazen 40 güne kadar gecikebiliyor ama evlendigimden beri en fazla 37 güne kadar geçti 7 aylık evliyim 11 Şubat'ta ve 11 Mart'ta adet oldum Nisan ayinda daha olmadım 6 Nisan'da çamaşırıma koyu kahverengi bir leke gelmiş ped koydum pedin ortası bir gün boyunca zor doldu ama kahverengimsi veya kalınca pedde öyle duruyor bilmiyorum peçete ile silince de varla yok pembemsi leke vardı 11 Nisan'da gebelik testi yaptım negatif yine test yapmam gerekir mi 35 gün oldu adetim gelmedi 11 Nisan'da da hafif leke geldi belim ağrıyor halsizim hafif göğüs ağrım var yüzümde sivilce de çıktı geçti yardımcı olabilir misiniz hiç bilgim yok
Kesin sonuç için kan testi vermeni öneririm kxuum idar testinde ise adet gecikmemden 1 hafta sonraki sonuc kesin sonuç veirir

Burcuburcu

Kayıtlı Üye
rank
Kesin sonuç için kan testi vermeni öneririm kxuum idar testinde ise adet gecikmemden 1 hafta sonraki sonuc kesin sonuç veirir
Prodoctor marka erken gebelik testi Hepsiburada dan aldım yaptım ama negatif sonuç verdi hayırlısı kan vermedim daha iyice geçsin belki adet olurum diye

Canım kesin ve net bilgi almak için en güvenilir olanı kan testi yapmanı öneririm
Kan vermedim henüz düzensiz de adet oluyordum bazen diye prodoctor marka erken gebelik testi yaptım Hepsiburada dan almıştım tek çizgi çıktı hayırlısı bekliyim de adet olmazsam geçsin bir arkadaşım da geç döllenme olursa idrar testinde cikmayabilir demişti

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Prodoctor marka erken gebelik testi Hepsiburada dan aldım yaptım ama negatif sonuç verdi hayırlısı kan vermedim daha iyice geçsin belki adet olurum diye

Kan vermedim henüz düzensiz de adet oluyordum bazen diye prodoctor marka erken gebelik testi yaptım Hepsiburada dan almıştım tek çizgi çıktı hayırlısı bekliyim de adet olmazsam geçsin bir arkadaşım da geç döllenme olursa idrar testinde cikmayabilir demişti
Anladım kuzum dediğim gibi kesin sonuç adet gecikmenden sonraki test ne kan testi verir

Tüm sayfalar yüklendi.