İdrar kaçırma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan İdrar kaçırma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,691 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İdrar kaçırma
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ece8894

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
2 gün önce doğum yaptım idrarımı tutamıyorum geldiğinide hissetmiyorum bardaktan boşalırcasına neredeyse 1 litreye yakın boşalıyor hiç bitmiyor sanki böyle bi sorun yaşayan varmı
Bende yaşamıştım canim işte idrar kesesi aşağıya kaymadan oluyor aynısının beterini yaşadım bolbol ayakların kaldır havaya benim yaptığımı yapmasakın oturarak zor verme hep uzan emzir ve ne kadar yapmaya zorlandansa gene vaz geçme kegel kaslarını çalıştırmaya bak internetten yaz sana yardımcı olur dir söyle ama diyeceği şey normal bana 4 yıla kadar çocuk getirme dedi geçmezse ameliyat dedi ve ben cook şeyler yaptim bi kısmı geçti şükür darısı senin başına inş yardımcı olduysam ne mutlu bana😘

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende yaşamıştım canim işte idrar kesesi aşağıya kaymadan oluyor aynısının beterini yaşadım bolbol ayakların kaldır havaya benim yaptığımı yapmasakın oturarak zor verme hep uzan emzir ve ne kadar yapmaya zorlandansa gene vaz geçme kegel kaslarını çalıştırmaya bak internetten yaz sana yardımcı olur dir söyle ama diyeceği şey normal bana 4 yıla kadar çocuk getirme dedi geçmezse ameliyat dedi ve ben cook şeyler yaptim bi kısmı geçti şükür darısı senin başına inş yardımcı olduysam ne mutlu bana😘
Aynen canım bende dikişlerim iyileşiyor sanırım artık yavaş yavaş hissettikçe sıkmaya çalışıyorum korkudan sıkamıyorum da hisside az zaten hala o yüzden tutmaya çalışamıyorum cesaretim yeni yeni geliyor

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım birde ben korkudan sıkamıyorum sanırım kaslarımı biraz oturduğum yerde egzersizler yapıyorum az az tutabilmeye başladım birde biriktirmiyorum o zaman daha iyi oluyor 7 tane serum yemiştim sanırım onlar vücudumdan atılıyor birazda o yüzden tutamıyorum zaten kaslarım zayıf
sedacim nolmal canm sonuçta yeni dogum yaptin 3 gun bile olmamiş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım.Doğumda çok ıkındıysan ondan olabilir.
Evet çok fazla ıkındım canım 7 cm açılma ile 5 10 dakika içinde doğum oldu nasıl ıkındım anlatamam ama suni sancı ile böyle ıkındım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

sedacim nolmal canm sonuçta yeni dogum yaptin 3 gun bile olmamiş
Korktum canım böyle bişey kimsede görmemiştim

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Evet çok fazla ıkındım canım 7 cm açılma ile 5 10 dakika içinde doğum oldu nasıl ıkındım anlatamam ama suni sancı ile böyle ıkındım

doğrudur gulum ben kendimde göruncede cok korkmuştum ablamlara sormuştum onlar normal demişti inanmamişsim sonra doktora sormuşsum

...

Moderator
Mod
rank

Çok ıkındığın için olmuştur canım.Düzelir inşaAllah💐

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Canım aynı sorunu bende yaşadım çok zor bir doğum olduğu için 4 gün kadar devam etti sonra yavaş yavaş his geldi ve eskiye döndü kegel egzersizi daha da yardımcı oluyor bu duruma ama doktoruna soylemende fayda var herkeste farklı oluyor muayene etmesinde fayda var

Tüm sayfalar yüklendi.