Sorum var İdrar sıkışması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde elif25 tarafından oluşturulan İdrar sıkışması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 331 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İdrar sıkışması
Konbuyu başlatan elif25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 11+3 hamileyim bugün akşama doğru böyle sürekli az az idrar yapma isteği duyuyorum lavaboya gidince de az az geliyor idrar ve afedersiniz çok özür dileyerek söylüyorum rahmimin içi ya yanıyor ya kaşınıyor tedirgin olmaya başladım artık yardımcı olur musunuz
Canm enfeksiyonun var anladığım kadarıyla bence doktora görün

elif25

Kayıtlı Üye
rank
Kendi adıma şöyle diyeyim bende kanama da olmuştu bebeğe zarar verir demişlerdi bol su tüketin birde iç çamaşırı nizi temiz tuttun ama mutlaka doktora görünün geçmez yoksa
Tamam teşekkür ederim yarın mutlaka yazacak
Canm enfeksiyonun var anladığım kadarıyla bence doktora görün
Konuştum takviye ismi verdi iltihap sökücü özelliği varmış bol bol su iç dedi verebilirsen idrar tahlili ver dedi ama şu anda bayram yoğunluğu sağlık ocağı almaz burda ki biraz sıkıntılı geçmezse bayramdan sonra gidecem

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Tamam teşekkür ederim yarın mutlaka yazacak

Konuştum takviye ismi verdi iltihap sökücü özelliği varmış bol bol su iç dedi verebilirsen idrar tahlili ver dedi ama şu anda bayram yoğunluğu sağlık ocağı almaz burda ki biraz sıkıntılı geçmezse bayramdan sonra gidecem
Aynen benimde vardı enfeksiyon bol su iç demişti banada

Tüm sayfalar yüklendi.