Idrar yollarım yanıyor ne yapiyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinemsarıgül tarafından oluşturulan Idrar yollarım yanıyor ne yapiyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,045 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Idrar yollarım yanıyor ne yapiyim
Konbuyu başlatan Sinemsarıgül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinemsarıgül

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
21 haftalik haileyim idrar yollarım çok yanıyorbüyük ihtimalle iltihap var sizde öyle oldu mu doktor ne verdi yada ne yaptınız da geçti?

yagmurnur

Kayıtlı Üye
rank
21 haftalik haileyim idrar yollarım çok yanıyorbüyük ihtimalle iltihap var sizde öyle oldu mu doktor ne verdi yada ne yaptınız da geçti?
Ben toz da ictim hatta su anda 3gundur de fitil kullaniyorum yani onlari veriyorlar genellikle ama mutlaka doktora git cok onemli kasintin falanda oluyosa mesela
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben doktora sormuştum fitil kullanabilir miyim diye doktor da bana hamileyken vermiyoruz demişti
Doktor yanlis soylemis kullanilabiliyor hatta suan kullaniylrum ben

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde enfeksiyon sürekli tekrarlıyor beni mahvetti böbrekleri vurdu kanlı idrar yapıyorum 1haftadır çekiyorum doğum sancısı gibi ağrısı var çok kötü oldum titreme ateş sabahlara kadar öldüm doktora gittim böbrek iltihabı varmış antibiyotik ilaç ve ince verdi yeni yeni kendime geliyorum çok dikkat edin vallahi ben mahvoldum şimdiden Rabbım şifa versin canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar