Sorum var İdrar yolu enfeksiyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansuyldirim tarafından oluşturulan İdrar yolu enfeksiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 527 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İdrar yolu enfeksiyonu
Konbuyu başlatan Cansuyldirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar ayıptır söylemesi bugün sabah idrararımı az kaçırdım ve akşama kadar idrar yaparken yanmam oldu şimdide kan geldi idrar yaparken çok ağrım var sizdede oldumu ne yapabilirim idrar yolu enfeksiyonum var ama ilk defa böyle oldum ve kan geldi

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar ayıptır söylemesi bugün sabah idrararımı az kaçırdım ve akşama kadar idrar yaparken yanmam oldu şimdide kan geldi idrar yaparken çok ağrım var sizdede oldumu ne yapabilirim idrar yolu enfeksiyonum var ama ilk defa böyle oldum ve kan geldi
Antibiyotik iç gecer

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çocuk emziriyorum vermezler antibiyotik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani bilmiyorum canım Adet de olmuş olabilirim 8 gün vardı öne çekmiş olabilir belki bide spiral var bende bilmiyorum 🥲🥲🥲
Kuzum çok geçmiş olsun rabbim şifa versin

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Çocuk emziriyorum vermezler antibiyotik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani bilmiyorum canım Adet de olmuş olabilirim 8 gün vardı öne çekmiş olabilir belki bide spiral var bende bilmiyorum 🥲🥲🥲
Geçmiş olsun canim hiç yaşamadım bir şey diyemem bir doktora gitsen daha iyi olur birde canım spiral düzensizlik yapıyor

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.