Sorum var Idrar yolu enfeksiyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rabiangnz1 tarafından oluşturulan Idrar yolu enfeksiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 201 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Idrar yolu enfeksiyonu
Konbuyu başlatan Rabiangnz1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Rabiangnz1

Kayıtlı Üye
rank
Hamileyken idrar yolu enfeksiyonu nasıl geçer yada nasıl hafifletilir bilen varmı. Hastaneden yeni çıktım en ufak biseyde yatış veriyorlar ve o anlık geciyo ağrı ilacın etkisi bitince devam ediyo. Şuan evdeyyim şükür. Tekrar hastaneye gitmek istemiyorum. Evdeki şartlarda ne yapsam geçer bilen varmi yaşayan geçiren yardımcı olurmusunuz. Antibiyotik her halükarda kullanamicam doğal yolla geçirmem lazım ağrısını

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hamileyken idrar yolu enfeksiyonu nasıl geçer yada nasıl hafifletilir bilen varmı. Hastaneden yeni çıktım en ufak biseyde yatış veriyorlar ve o anlık geciyo ağrı ilacın etkisi bitince devam ediyo. Şuan evdeyyim şükür. Tekrar hastaneye gitmek istemiyorum. Evdeki şartlarda ne yapsam geçer bilen varmi yaşayan geçiren yardımcı olurmusunuz. Antibiyotik her halükarda kullanamicam doğal yolla geçirmem lazım ağrısını
Geçmiş olsun bol bol su icmelisin yatiş veriyorlarsada yat enfesiyon bu çocuğa geçme ihtimali çok yüksek Allah korusu. Doktorun nediyorsa onu yap ben ilk bebebgimi enfeksiyondan dolayı kaybettim sende bebeğe geçiyor

Tüm sayfalar yüklendi.