İdrar yolu enfeksiyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fundaky tarafından oluşturulan İdrar yolu enfeksiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 864 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İdrar yolu enfeksiyonu
Konbuyu başlatan Fundaky
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Panikbiranne

Fundaky

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 37+3 son tahlilleri verdim dün doktor idrar yolumda çok şiddetli enfeksiyon oldugunu söyledi aksef adında bi antibiyotik verdi ama yan etkileri sarılık yazıyor bilemedim bebegimde sarılık yapar mı bu durum çok korkuyorum ne yapmam lazım

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 37+3 son tahlilleri verdim dün doktor idrar yolumda çok şiddetli enfeksiyon oldugunu söyledi aksef adında bi antibiyotik verdi ama yan etkileri sarılık yazıyor bilemedim bebegimde sarılık yapar mı bu durum çok korkuyorum ne yapmam lazım
Aksef mg düşük canım ben amoklavin 1000 kullandım hiç bir sorun olmuyor merak etme

Ebruli

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte enfeksiyon olduğunda ilaç kullanmamak daha tehlikeli enfeksiyon bebeğe de bulaşıyor sonra

Panikbiranne

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi baktım gerçekten çok tavsiye ediliyor hamilelikte kullandınız mı siz acaba hemen yarın alayım eczanelerde de satılıyormuş
Geç gördüm kusura bakmayın evet kullanıyorum şuan zaten idrar enfeksiyonum düzelmiş bile bide bool su tüketin internetten almanız daha iyi olur eczaneler çok pahalı

Tüm sayfalar yüklendi.