İdrarda üreme saptandı, bakteri saptandi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dudum tarafından oluşturulan İdrarda üreme saptandı, bakteri saptandi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 394 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İdrarda üreme saptandı, bakteri saptandi
Konbuyu başlatan Dudum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dudum

Dudum

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 38 haftalık gebeyim bugün tahlil sonuçlarında idrarda üreme saptandı bakteri saptandi yazio doktora yarın gostericm acaba nedir bı zarari varmıdır böyle biseyle karşılaşan varmi

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 38 haftalık gebeyim bugün tahlil sonuçlarında idrarda üreme saptandı bakteri saptandi yazio doktora yarın gostericm acaba nedir bı zarari varmıdır böyle biseyle karşılaşan varmi
Eger degerleri cok yuksekse keseyi deldigi icin tedaviye baslaniyor.. bende cok yuksek olmadigi icin doktorum istersen kullan ilaclarini demisti.. bol bol su ic temizlige daha cok dikkat et maydonoz vs ye demisti.. bol su icip sık sık idrarimi atarak gecmisti..

Dudum

Kayıtlı Üye
rank
Eger degerleri cok yuksekse keseyi deldigi icin tedaviye baslaniyor.. bende cok yuksek olmadigi icin doktorum istersen kullan ilaclarini demisti.. bol bol su ic temizlige daha cok dikkat et maydonoz vs ye demisti.. bol su icip sık sık idrarimi atarak gecmisti..
Hım anladm bebeğe bı zararı yoktur inşAllahta. Birde en son cuma muane omustum acaba yarın istesem muane edermi rahime bıçak gibi bı kramp girip gecio

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Hım anladm bebeğe bı zararı yoktur inşAllahta. Birde en son cuma muane omustum acaba yarın istesem muane edermi rahime bıçak gibi bı kramp girip gecio
Kac haftalik hamilesin? Dusuk yapabilirsin haftan ileriyse erksken dogum olabilir.. kese acilinca haliylr bebekde dusuyor.. labor sonuclarina bakmadimi doktor.. sonuclardan sonra yeni mi kontrol olacaksin?

Dudum

Kayıtlı Üye
rank
Kac haftalik hamilesin? Dusuk yapabilirsin haftan ileriyse erksken dogum olabilir.. kese acilinca haliylr bebekde dusuyor.. labor sonuclarina bakmadimi doktor.. sonuclardan sonra yeni mi kontrol olacak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

38 haftaligim cuma günü hem muayene oldum hem tahlilleri yaptrdm yarında sonuçları gostermeye gidicm de gitmisken tekrar muayene olmak istiodum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar