Sorum var Iğdır hastanesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa.93 tarafından oluşturulan Iğdır hastanesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 189 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Iğdır hastanesi
Konbuyu başlatan Melisa.93
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam anneler nasilsiniz?Guzel anneler ığdırda dogum yapan oldumu?devletde ve ya özelde?ben yabanciyim oturumum var sigortam yok.dogum yaptiğimda ne kadar para alirlar bilen varmi?
Bunu hastanaye arayıp öğrenebilirsin canım her hastane bir değil . Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Selam anneler nasilsiniz?Guzel anneler ığdırda dogum yapan oldumu?devletde ve ya özelde?ben yabanciyim oturumum var sigortam yok.dogum yaptiğimda ne kadar para alirlar bilen varmi?
Aleykümselam kuzum hangi hastaneyi istiyor isen arayıp bilgi alabilirsin canım

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Ben Iğdır'a çok yakın oturuyorum. Oranın devlet hastanesinden bir çok kişi çok memnun. Bir arkadaşım oranın devlet hastanesi için özellikle ığdır'a gitti doğum yaptı hâlâ da söyler çok memnun kaldım diye. Özelle alakalı da bir bilgim yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar