Iki kisa soru

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Linanka tarafından oluşturulan Iki kisa soru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,097 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Iki kisa soru
Konbuyu başlatan Linanka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar, tecrubenize ihtiyacim var. Iki sorum olacak. Bir, su dedigimiz sey cok mu geliyor, yani normal akinti ve su gelmesini ayirt edebilecek miyim acaba?
Ikinci - biberonlari nasil sterilize ediyorsunuz? Ne bir fikrim var, ne de yol gosterecek birisi. Yardimci olursaniz sevinirim.
Suyun nasıl olduğunu bilmiyorum ama biberonları iyice kaynatman lazım benim bulaşık makinamda biberon vs. Yıkama programı var daha doğum yapmadım hiç kullanmadım sende varsa kullanabilirsin yada kaynat iyice

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar, tecrubenize ihtiyacim var. Iki sorum olacak. Bir, su dedigimiz sey cok mu geliyor, yani normal akinti ve su gelmesini ayirt edebilecek miyim acaba?
Ikinci - biberonlari nasil sterilize ediyorsunuz? Ne bir fikrim var, ne de yol gosterecek birisi. Yardimci olursaniz sevinirim.
Su geldiğini gayet anlarsın canım farketmeme ihtimalin yok. Ben kaynatıyorum 3 5 dakika
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben mama vermiyorum biberon her zaman kullanmıyorum ama. Arada dışarı çıkacağımız zaman süt sağıp koyuyorum arkasından hemen yıkayıp tekrar kaynatıyorum her seferinde o yüzden uzun tutmuyorum. Sen arada bir sterilizasyon yapmak için diyorsan biraz daha uzun kaynat. Emziklerini de her gün kaynatıyorum.

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Tesekkurr ederim Merve' cim ❤️
Su geldiğini gayet anlarsın canım farketmeme ihtimalin yok. Ben kaynatıyorum 3 5 dakika
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben mama vermiyorum biberon her zaman kullanmıyorum ama. Arada dışarı çıkacağımız zaman süt sağıp koyuyorum arkasından hemen yıkayıp tekrar kaynatıyorum her seferinde o yüzden uzun tutmuyorum. Sen arada bir sterilizasyon yapmak için diyorsan biraz daha uzun kaynat. Emziklerini de her gün kaynatıyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.