İkili tarama sonucum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezgyldrrm tarafından oluşturulan İkili tarama sonucum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 462 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkili tarama sonucum
Konbuyu başlatan Ezgyldrrm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Ezgyldrrm

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım. 2 li 3 lü vr ayrıntılı için perinatoloji denmi randevu almak gerekiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah
Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım. 2 li 3 lü vr ayrıntılı için perinatoloji denmi randevu almak gerekiyor
Allah razı olsun bitanem 🙏🏻 ben muayene için gitmiştim orda doktor sordu ister misin diye bende evet dedim öyle yaptırdım randevu almadım hiç bir yerden bilgim.yok maalesef 🙏🏻

Allah
Allah razı olsun bitanem 🙏🏻 ben muayene için gitmiştim orda doktor sordu ister misin diye bende evet dedim öyle yaptırdım randevu almadım hiç bir yerden bilgim.yok maalesef 🙏🏻
MaşaAllah canım.Sağlıkla kucağına al inşaAllah
Amin balım Allah razı olsun 🙏🏻

Allah
MaşaAllah canım.Sağlıkla kucağına al inşaAllah
Amin balım Allah razı olsun 🙏🏻
Maşallah cnm benim hadi hayırlısı
Allah razı olsun bitanem 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar