ikili tarama testi nedir? Yaptırmasak olurmu

• Konbuyu başlatan Esna
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esna tarafından oluşturulan ikili tarama testi nedir? Yaptırmasak olurmu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 663 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ikili tarama testi nedir? Yaptırmasak olurmu
Konbuyu başlatan Esna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰
E

Esna

Guest
merhaba internetten baktım
İkili Test: 11-14. hafta tarama testi veya ense kalınlığı testi olarak da bilinen bu test, gebeliğin 11 ile 14. haftaları arasında yapılan ultrasonografik inceleme ile aynı zamanda anneden alınan kan örneğinde yapılan laboratuvar tarama testiyle sık rastlanılan bazı fetal anormalliklerin (mesela Down sendromu gibi

Diye açıklanmış. Doktorum aldırmayacaksan yaptırma dedi siz yaptırdınız mı

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Yaptırmak istersen yaptır cnm ama çokta gerekli birşey olduğunu sanmıyorum

Yaren keskinkılıç

Kayıtlı Üye
rank
merhaba internetten baktım
İkili Test: 11-14. hafta tarama testi veya ense kalınlığı testi olarak da bilinen bu test, gebeliğin 11 ile 14. haftaları arasında yapılan ultrasonografik inceleme ile aynı zamanda anneden alınan kan örneğinde yapılan laboratuvar tarama testiyle sık rastlanılan bazı fetal anormalliklerin (mesela Down sendromu gibi

Diye açıklanmış. Doktorum aldırmayacaksan yaptırma dedi siz yaptırdınız mı
Ben yaptırdım hiç bir sıkıntı olmuyor benden sadece 1 tüp kan aldılar başka birşey yapmadılar hamileliğim boyunca sadece 2li testi yaptırdım şuan bebeğim gayet sağlıklı Allah'ıma şükür geri kalanları yaptırmaya gerek duymadım

Ben yaptırdım hiç bir sıkıntı olmuyor benden sadece 1 tüp kan aldılar başka birşey yapmadılar hamileliğim boyunca sadece 2li testi yaptırdım şuan bebeğim gayet sağlıklı Allah'ıma şükür geri kalanları yaptırmaya gerek duymadım
aynen bende ikili testi yaptırdım bi skıntı çıkmadı çok şükür ve bende diğer testleri yaptırmayı istemedim sadece şeker yüklemesi yaptırmam lazım ilkinde çıkmıştı şekerim o yüzdn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar