İkili tarama testim yüksek riskli çıktı bakarmisiniz kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde leyla_13 tarafından oluşturulan İkili tarama testim yüksek riskli çıktı bakarmisiniz kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 706 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İkili tarama testim yüksek riskli çıktı bakarmisiniz kizlar
Konbuyu başlatan leyla_13
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leyla_13

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-25
Gebeliğinizin 18. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık dolma biber büyüklügünde.
Bebeğin sinirlerinde myelin kılıf oluşmaya başlar. kız bebeklerde tüpler oluşur. erkek bebeklerde cinsel organ oldukça belirgin hale gelir. Kan basıncınız oldukça
fazla düşer. artık istirahat halindeyken sol yana yatmalı. yatış veya oturur pozisyonda ayağa çok ani kalkmamak gerekir. iştahta çok fazla artış olur.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 20 cm ağırlıgı 210 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
Banada böyle olmuştu baya tedirgin olmuştum ama özele gittim detaylı ultrasona girdim hersey normal dedi bana kan ve idrarımda normal yani endişe etme o haftalarda doktorlar da yanılma payı da olabiliyor cnm
Yüksek risklimiydi seninde varsa özelden resim atabilirmisin birde özelde ben iki test yaptım yanılma payı varmıdır çok streslendim ya

Bebeğin sinirlerinde myelin kılıf oluşmaya başlar. kız bebeklerde tüpler oluşur. erkek bebeklerde cinsel organ oldukça belirgin hale gelir. Kan basıncınız oldukça
fazla düşer. artık istirahat halindeyken sol yana yatmalı. yatış veya oturur pozisyonda ayağa çok ani kalkmamak gerekir. iştahta çok fazla artış olur.

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Yüksek risklimiydi seninde varsa özelden resim atabilirmisin birde özelde ben iki test yaptım yanılma payı varmıdır çok streslendim ya
Benim de hiç bir sıkıntı yok sağlıklı dediler özelde de devlette de detaylıda da ama doğduktan sonra anne karnında hastalık geçirmiş dediler her şey olabiliyor sen yine de çok stres yapma bu da bir nevi ne çıkarsa bahtına kapalı kutu anne karnı doktorlarında yapabileceği şeyler sınırlı ellerinden geldiğince bakıyorlar işte

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Mrb
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mrb Leyla sana moral vermek için değil olanı anlatayim 35 yaşındayım hamile kaldim devlete gidiyordum devlette ikili testleri kaçırdım sonra doktor bana dedi 3li test yapicaz zamanı var bekle dedi o arada ağrılarım çoktu rahatsızlandım 3 aylıkken özel bir kadın doğuma gittim kadın doktor bildiğin manyak ruh hastası idi bana neler demediki çocuğun dovn dogucak sen utanmıyormusun bu yaşta çocuk doğurmaya gel bebeği alalım sen bile ölürsün dedi bana senin doğum yapman imkansız bir sürü bir sürü şey ama neye dayanarak söyledi biliyormusun sadece yaşımdan dolayı eşimde yanimda idi eşimin dediği tek şey siz bu mesleği bırakın normal değilsiniz dedi tuttu kolumdan çıkardı beni ordan sana yemin ederim o an gel yat çatala kürtaj yapım dedi ordan çıktım zaman geldi 3 li tarama testine girdim ama.umitsizim bunlar 6 ay önce falan yaşandı şuan akşam sabah dogurucam ama psikolojim bitik 3 li tarama testi devlet Hastanesinde oldu 2 hafta sonrada sonuç çıktı okadar ümitsizim ki doktor i sonuçların tertemiz hiçbir risk taşımıyorsun .dedi çok çok sevindim sonra 5 aylıkken ilçe değiştirdim haliyle doktorumuda değiştirimek zorunda kaldım özele şuan ki doktoruma geçtim 3 li tarama yaptırdinmi dedi evet temiz dedim ozama detaylı ultrasona gir dedi o gün detaylıya girdim girerken içimde gene korku inan tertemiz çıktı şimdi rabbim bilir herşey temiz çıkıyor ama doğumda cikicak ne geleceği.gelen başımızin üstünde inan kalbini temiz tut ve hiç düşünmemeye çalış eğer kötüyü düşünürsen çekersin bu sefer gerçekten olmayan olur çevremden okadar çok duydumki anne karnında ki bebeğin değerleri riskli çıktı diye ama.dogan bebek sapa sağlam dualarımız bütün anne karnındaki bebekler için sapa sağlam doğsun hepsi 🥹çok uzun oldu ama bana neler neler söylediler hiçbirini takmadım şimdi 2 3 hafta kaldı doğuma rabbim seninde yanında olsun yardımcın olsun

Son düzenleme:

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Yok cnm ya attim ben kağıdı benim 3 ay önce yapıldığı için gerek duymadım saklamaya

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar