Sorum var İkili tessttt

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve Nur tarafından oluşturulan İkili tessttt başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 532 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkili tessttt
Konbuyu başlatan Merve Nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve Nur

Hüsna

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ikili test yaptırmayan varmı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlarrr
Ben hiç birini yapmadım doktorumda önermedi. Yaptırsam herhangi birini Allah korusun bilmem yüzde kaç engelli diyor. Aldir dicek sana e senin aklında aldırma varsa hepsini yaptır . Ve aldirmazsan 9 ayı hem kendine hemde etrafindakilerine zehir edeceksin psikolojin alt üst olcak sonra da Allah'ın izniyle sağlıklı bi Bebek doguruyorsun . O yüzden bence sana tavsiyem yaptırma Rabbimin istediği olur hayırlısını sağlıklı sini iste 🌼

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ikili test yaptırmayan varmı

Kizlarrr
Ben hiçbir testi yaptırmadım canım doktorun onerdi sadece detaylı ultrason yaptırdım
İkinci gebelik olsa yine yaptırmam çünkü kafa karışıklığı dan başka birşey değil bana göre yaptırsaydım anormal bir sonuç çıksaydı bebeğime kiıyamazdim ve gebelik boyunca düşünmekten anımı yaşayamazdım. Gebelikteki yaşanan hisler çok özel o anlarımı kafa karışıklığı ile acabalarla geçirmek istemedim tadını çıkardım. Yaptır ya da yaptırma demiyorum şahsi görüşüm bu

Merve Nur

Kayıtlı Üye
rank
Ben hiç birini yapmadım doktorumda önermedi. Yaptırsam herhangi birini Allah korusun bilmem yüzde kaç engelli diyor. Aldir dicek sana e senin aklında aldırma varsa hepsini yaptır . Ve aldirmazsan 9 ayı hem kendine hemde etrafindakilerine zehir edeceksin psikolojin alt üst olcak sonra da Allah'ın izniyle sağlıklı bi Bebek doguruyorsun . O yüzden bence sana tavsiyem yaptırma Rabbimin istediği olur hayırlısını sağlıklı sini iste 🌼
Çok güzel bir konuşma olmuş yaptırmiycam canım çok haklısın detaylı ultrasona gireriz inşallah bizde

Ben hiçbir testi yaptırmadım canım doktorun onerdi sadece detaylı ultrason yaptırdım
İkinci gebelik olsa yine yaptırmam çünkü kafa karışıklığı dan başka birşey değil bana göre yaptırsaydım anormal bir sonuç çıksaydı bebeğime kiıyamazdim ve gebelik boyunca düşünmekten anımı yaşayamazdım. Gebelikteki yaşanan hisler çok özel o anlarımı kafa karışıklığı ile acabalarla geçirmek istemedim tadını çıkardım. Yaptır ya da yaptırma demiyorum şahsi görüşüm bu
Yok çok güzel bir konuşma olmuş canım yani haklısın ne yapsan Boş gelecek o an aldırmakda rabbim korusun çok büyük günah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar