Sorum var İkili test sonucum böyle çıktı sizce nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde cevoo tarafından oluşturulan İkili test sonucum böyle çıktı sizce nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,881 kez görüntülenmiş, 166 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkili test sonucum böyle çıktı sizce nasıl
Konbuyu başlatan cevoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Biz bugün dip dkose yapıyoruz daha bitmedi 😂😂 evet sanki yaslndk bn kendime hep diom 😂😂 vAlla gece niye yatamadın dişin nasıl oldu evet hala etkisinde çok korkuyor her an üzülüyor da Allah sonumuzu hayır etsin inşallah canım rabbim yeniden düzene sokacaktır herşeyi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim ❤️ eşim öykü düşünüyor bnde kalp kalbe karsyms aynı isim 😂 bn umay ve Gökçen de istiyorum çok güzel bilmym ama 😂 ve bir isim ekleyelim kuran da geçen olsun diyorum ne olursa artk eşim isimleri kendi koyuyor bana fırsat gelmiyor 😂
Rica ederim kuzum sendende Allah razı olsun
Aynen öykü güzelmiş kuzum rabbim hayırlısını versin inşallah kuzum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Rica ederim kuzum sendende Allah razı olsun
Aynen öykü güzelmiş kuzum rabbim hayırlısını versin inşallah kuzum
Amin amin inşallah canım Özlem Öykü Oğuz Kağan uyumlu isimler gerçekten de teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim ❤️🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Biz bugün dip dkose yapıyoruz daha bitmedi 😂😂 evet sanki yaslndk bn kendime hep diom 😂😂 vAlla gece niye yatamadın dişin nasıl oldu evet hala etkisinde çok korkuyor her an üzülüyor da Allah sonumuzu hayır etsin inşallah canım rabbim yeniden düzene sokacaktır herşeyi

İnşallah teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim ❤️ eşim öykü düşünüyor bnde kalp kalbe karsyms aynı isim 😂 bn umay ve Gökçen de istiyorum çok güzel bilmym ama 😂 ve bir isim ekleyelim kuran da geçen olsun diyorum ne olursa artk eşim isimleri kendi koyuyor bana fırsat gelmiyor 😂
Ohhh kolay gelsin benim.gunluk dip lose stantat hergun yaparim asla yakmadigin bir gun yoktur 😁

Ohhh kolay gelsin benim.gunluk dip lose stantat hergun yaparim asla yakmadigin bir gun yoktur 😁
Kiyamam kuzum benim insallah geçicek bu günler

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank

Kiyamam kuzum benim insallah geçicek bu günler
VAlla en güzeli temizlik imandan gelir canım bnm bnde yaoym da kaynnm her gün her gün ne yapyn dio 😂😂 inşallah canım benim inşallah güzel günlerimiz olacak bundan sonra

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ay bnde yemeği çok seviyorum yarım saatte bir tencere sarma yaparm Ogün iki gün önce 20 dk da bir kazan dolma yaptım çok severim elim çok hızlı vAlla

Senden de canım 🥰❤️
Vay maşallah maşallah sana Ay ben hiç sevmem yemek yapmasını böyle yemek yapana kadar deli oluyorum bir de yaptığım yemeği de ben yiyemiyorum zaten o yüzden sevmiyorum yemek yapmasını ama temizlik söz konusu olduğunda Yani sabahtan akşama kadar hiç durmadan temizlik yapabilirim bayılıyorum Çünkü Temizlik benim için kırmızı çizgimdir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Vay maşallah maşallah sana Ay ben hiç sevmem yemek yapmasını böyle yemek yapana kadar deli oluyorum bir de yaptığım yemeği de ben yiyemiyorum zaten o yüzden sevmiyorum yemek yapmasını ama temizlik söz konusu olduğunda Yani sabahtan akşama kadar hiç durmadan temizlik yapabilirim bayılıyorum Çünkü Temizlik benim için kırmızı çizgimdir
Temizlik konusunda sende bendensin kuzum bende bayılırım temizlik yapmaya
Yemek konusunda ise maalesef senden deilim🙈🙈

Tüm sayfalar yüklendi.