Sorum var İkili test sonucum böyle çıktı sizce nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde cevoo tarafından oluşturulan İkili test sonucum böyle çıktı sizce nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,175 kez görüntülenmiş, 166 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkili test sonucum böyle çıktı sizce nasıl
Konbuyu başlatan cevoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kuzum sen nerelisin ve kaç yaşındasın merak ettim🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen eşin hakkı bence
Bana dedin demi karsiklik olmasın 😂😂

Hemde çok haklı herkes iyi niyetini kullnr üzülen sen olursn der ki dediği çıkar velhasıl kelem 😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Hemde çok haklı herkes iyi niyetini kullnr üzülen sen olursn der ki dediği çıkar velhasıl kelem 😂
Helal olsun enişteye 🥰

Evet kuzum sana dedim

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Hep arkamda ailesine karşı bile çok şükür ❤️
Canım babam Maraşlı annem Malatyalı benimle kardeşim Mersin'de dogduk buyuduk sayılır 14 yaşında maltayaya taşındık ❤️ babam bana bir şey olursa Malatya da bacın abin var dedi size sahip çıkarlar dedi anneme o yüzden oraya ev yaptırdı ve 2010 da geldik taşındım komple eşimde Malatyalı maltyadaydk zaten 27 ye girdim adım gercekts de Özlem 6 yaşına girecek oğlum var bir buçuk sene önce oğlumu da doğumdan 6 gün sonra kaybttim şimdi kıza hamilym işte biliyirsun bir aya doğum olacak inşallah

Çok şükür kuzum rabbim daim etsin inşallah
Amin jnsalllah canım bnm cümlemizi ❤️❤️ biz çok zorluktan geçtik düğünde darbe ikinci çocukta virüs çıktı hamilydm bebeğe ağır kalp anomalisi teşhisi kondu babam birde hastalığı ilerledi aylarca hastahane de yattı geri çıktı bayrama iki gün kalasiya vefat etti doğum için Bursa'ya geldik kasımın ilk haftası bebeğim dogsu 6 gün vefat etti 5 aya yakın var babamla oğlumun arasinda şimdi de hamileyim deprem oldu ev vs kalmdi yeniden yapmakta çok zaman alacak kusura bakma uzun oldu ya insan üzülüyor anlatacak birisini aryr

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım babam Maraşlı annem Malatyalı benimle kardeşim Mersin'de dogduk buyuduk sayılır 14 yaşında maltayaya taşındık ❤️ babam bana bir şey olursa Malatya da bacın abin var dedi size sahip çıkarlar dedi anneme o yüzden oraya ev yaptırdı ve 2010 da geldik taşındım komple eşimde Malatyalı maltyadaydk zaten 27 ye girdim adım gercekts de Özlem 6 yaşına girecek oğlum var bir buçuk sene önce oğlumu da doğumdan 6 gün sonra kaybttim şimdi kıza hamilym işte biliyirsun bir aya doğum olacak inşallah

Amin jnsalllah canım bnm cümlemizi ❤️❤️ biz çok zorluktan geçtik düğünde darbe ikinci çocukta virüs çıktı hamilydm bebeğe ağır kalp anomalisi teşhisi kondu babam birde hastalığı ilerledi aylarca hastahane de yattı geri çıktı bayrama iki gün kalasiya vefat etti doğum için Bursa'ya geldik kasımın ilk haftası bebeğim dogsu 6 gün vefat etti 5 aya yakın var babamla oğlumun arasinda şimdi de hamileyim deprem oldu ev vs kalmdi yeniden yapmakta çok zaman alacak kusura bakma uzun oldu ya insan üzülüyor anlatacak birisini aryr
Canım benim ya kıyamam ne çok çekmişsiniz rabbim günahlarıniza kefaret saysinn inşallah 🤲
Ne kusuru canım ya estağfurullah ne zaman istersen seve seve dinlerim seni

Yaa çok memnun oldum canım benim

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Canım benim ya kıyamam ne çok çekmişsiniz rabbim günahlarıniza kefaret saysinn inşallah 🤲
Ne kusuru canım ya estağfurullah ne zaman istersen seve seve dinlerim seni

Yaa çok memnun oldum canım benim
Teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim amin inşallah ya ❤️ evet çok çok kötü süreçlerden geçtik yine de buna şükür rabbim bundan aşağı düşürmesin ❤️ çok teşekkür ederim sen nerelesin kaç yaşındasın cnm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim amin inşallah ya ❤️ evet çok çok kötü süreçlerden geçtik yine de buna şükür rabbim bundan aşağı düşürmesin ❤️ çok teşekkür ederim sen nerelesin kaç yaşındasın cnm
Amin amin inşallah canım benim Rica ederim canım benim ben aslında Manisa Turgutlu'da doğdum büyüdüm şu anda da salihli'nin bir köyünde oturuyorum ama Bitlisliyim kuzum 24 yaşındayım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar