Ikili test

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde RüvvvAylizAda tarafından oluşturulan Ikili test başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 777 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ikili test
Konbuyu başlatan RüvvvAylizAda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

RüvvvAylizAda

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba az önce 2 li testten geldim burun kemiği vardi ama ense kalınlığı 8mm çıktı 3 üzeri sıkıntılı diye biliyorum 30 yaşındayım. Dr yorum yapmadı ama korkuyorum sıkıntı yoktur inşallah. Sonuc çıkmadan çökmüş durumdayım

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba az önce 2 li testten geldim burun kemiği vardi ama ense kalınlığı 8mm çıktı 3 üzeri sıkıntılı diye biliyorum 30 yaşındayım. Dr yorum yapmadı ama korkuyorum sıkıntı yoktur inşallah. Sonuc çıkmadan çökmüş durumdayım
Cnm şimdiden stres yapma kendine .. bazen dawn sendromlu bebek diyor doktor bebek gayet sağlıklı doğuyor ki doktorun henüz yorum bile yapmamış ..içini ferah tut umarım sıkıntı yoktur

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum çok iyi anliyorm ana yüreği ama sen stres yaparsan bebekte stres yapar ve bebekler için stres çok zararlı o yüzden güzel şeyler düşün olmadi başka doktora git çok kisinin ultrason cihazı yanlış ölçüm yapıyor yada doktor yanlış bilgilendiriyor

RüvvvAylizAda

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum çok iyi anliyorm ana yüreği ama sen stres yaparsan bebekte stres yapar ve bebekler için stres çok zararlı o yüzden güzel şeyler düşün olmadi başka doktora git çok kisinin ultrason cihazı yanlış ölçüm yapıyor yada doktor yanlış bilgilendiriyor
Sonucu beklicem artık ona göre takip edicem

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Sağlıkla sıkıntısız bir şekilde kucağına alırsın inşaallah canım benim🤲

Tüm sayfalar yüklendi.