Sorum var İkili test

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mutlu_Anne tarafından oluşturulan İkili test başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 604 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkili test
Konbuyu başlatan Mutlu_Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kızlar ben ikili test yapmadım hala 12+4 doktorum 2 hafta sonra gel dedi bebeğin pozisyonu uygun olduğunda alabilirim dedi aklım karıştı test kaçıncı haftaya kadar yapılıyor ben 14 haftaya kadar diye biliyordum o zaman geç olur diye korkuyorum
11-14. Haftalar arası yapılıyor canım. Merak etme geç olmaz 14un içinde olacaksın zaten

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım ben 16. haftada yaptırdım..
Üçlü tarama testi 16-19. Haftalar arası yapılır
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba kızlar ben ikili test yapmadım hala 12+4 doktorum 2 hafta sonra gel dedi bebeğin pozisyonu uygun olduğunda alabilirim dedi aklım karıştı test kaçıncı haftaya kadar yapılıyor ben 14 haftaya kadar diye biliyordum o zaman geç olur diye korkuyorum
Canım moralini bozma ikili tarama testi 11-14. Haftalar arası yapılır 2 hafta sonra gidersen 14+4 olursun birşey için geç olmaz yani

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
16. Haftadan sonra yapmazlar kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar