Sorum var İkili test

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlknurrrrr tarafından oluşturulan İkili test başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 466 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkili test
Konbuyu başlatan İlknurrrrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelhasan0909

Esra Muhammet

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben ikili test yaptırdım riskli çıktı çok üzüldüm çok ağladım amniyosentez önerdi doktor benim gibi olupta iyi haber alan oldumu bu arada yaşım 34
Günaydın canım çok üzüldüm bende 28 ekim Yaptıracam 2li tarama testini ben 29 yaşındayım inşallah kötü bişey çıkmaz bende çok korkuyorum

Cemrecan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben ikili test yaptırdım riskli çıktı çok üzüldüm çok ağladım amniyosentez önerdi doktor benim gibi olupta iyi haber alan oldumu bu arada yaşım 34
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim üçüncü gebeliğim 29 yaşındayım 11.haftadayim her iki oglumdada riskli çıktı çok korkuttular ama doğum yaptığımda çocuklarım sağlıklıydı hiç bir sorun yoktu bu gebeliğimdede testleri yapmayı düşünmüyorum kesinlikle ne gelirse Allah'tan inşallah bir sorun çıkmaz kalbini ferah tut

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim bir akrabam da öyle oldu testte sonucu kötü çıktı ama anlıyor sentez Önerdi doktor ona da çok şükür temiz çıktı şimdi melek'i kucağında sağlıklı bir şekilde �zülme canım Allah yardımcın olsun İnşallah kötü bir şey çıkmaz

İlknurrrrr

Kayıtlı Üye
rank

Benim üçüncü gebeliğim 29 yaşındayım 11.haftadayim her iki oglumdada riskli çıktı çok korkuttular ama doğum yaptığımda çocuklarım sağlıklıydı hiç bir sorun yoktu bu gebeliğimdede testleri yapmayı düşünmüyorum kesinlikle ne gelirse Allah'tan inşallah bir sorun çıkmaz kalbini ferah tut
Çok teşekkür ederim inşallah bı sorun çıkmaz

Benim üçüncü gebeliğim 29 yaşındayım 11.haftadayim her iki oglumdada riskli çıktı çok korkuttular ama doğum yaptığımda çocuklarım sağlıklıydı hiç bir sorun yoktu bu gebeliğimdede testleri yapmayı düşünmüyorum kesinlikle ne gelirse Allah'tan inşallah bir sorun çıkmaz kalbini fera

3 lü bekle bnmde oyle idi para tuzaklari 5 bin dediler kan test istediler fuzuli yap
3 lü bekle bnmde oyle idi para tuzaklari 5 bin dediler kan test istediler fuzuli yaptrma
Siz 3lü test yaptırdınız mı nasıl çıktı yaptirdıysanız

Benim bir akrabam da öyle oldu testte sonucu kötü çıktı ama anlıyor sentez Önerdi doktor ona da çok şükür temiz çıktı şimdi melek'i kucağında sağlıklı bir şekilde �zülme canım Allah yardımcın olsun İnşallah kötü bir şey çıkmaz
Bende amniyosentez yaptırcam inşallah sonuç iyi çıkar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar