Sorum var İkili test

• Konbuyu başlatan Esramustafa
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esramustafa tarafından oluşturulan İkili test başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 388 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkili test
Konbuyu başlatan Esramustafa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mltmasln
E

Esramustafa

Guest
İkili test riskli çıkar ise karnından sıvı alıyorlar canım inceleme için
Ben şuan 28 haftadayim ikili testi bazı nedenlerden dolayı geç aldım bugün bana riskli denildi. Doktor da direk kötü konuştu yani acaba ikili testi riskli çıkıp yanılma payı varmıdır.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben geç öğrendim ikili test sonucu şuan 28 haftadayim yani ikili testi riskli deyip yanılma olan var mi

Son düzenleme:

mltmasln

Kayıtlı Üye
rank
Ben şuan 28 haftadayim ikili testi bazı nedenlerden dolayı geç aldım bugün bana riskli denildi. Doktor da direk kötü konuştu yani acaba ikili testi riskli çıkıp yanılma payı varmıdır.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben geç öğrendim ikili test sonucu şuan 28 haftadayim yani ikili testi riskli deyip yanılma olan var mi
Benim vaktinde yapıldı ama riskli çıktı kanda. Amniyosentez istedi doktor ama ben istemedim tehlikeli bir işlem olduğunu bildiğim için. Bugün özele gittim, ilk çocuğumda da o doktora gidiyordum, çok iyi bir doktor. Bir sorun gözükmediğini söyledi. Renkli ultrason yaptırmak istediğimi söyledim, sorun çıkarsa doğurup doğurmayacağımı sordu. Doğuracağımı söyledim. Gerek yok o zaman ama içiniz rahatlasın diye yaptırın o zaman dedi. Eğer sen de her koşulda doğuracağım diyorsan detaylı ultrason yeterli bence. Tabi yine sen bilirsin. İyi bir doktora tekrar görün istersen

E

Esramustafa

Guest
Benim vaktinde yapıldı ama riskli çıktı kanda. Amniyosentez istedi doktor ama ben istemedim tehlikeli bir işlem olduğunu bildiğim için. Bugün özele gittim, ilk çocuğumda da o doktora gidiyordum, çok iyi bir doktor. Bir sorun gözükmediğini söyledi. Renkli ultrason yaptırmak istediğimi söyledim, sorun çıkarsa doğurup doğurmayacağımı sordu. Doğuracağımı söyledim. Gerek yok o zaman ama içiniz rahatlasın diye yaptırın o zaman dedi. Eğer sen de her koşulda doğuracağım diyorsan detaylı ultrason yeterli bence. Tabi yine sen bilirsin. İyi bir doktora tekrar görün istersen
Tabi bende öyle düşünüyorum her koşulda doguracagim. Siz doğum yaptınız mı

E

Esramustafa

Guest
Bu tür testler net sonuç değil ihtimal üzerine zaten sonucunu doktor görmüş ne yorum yaptı tahliller konusunda bilgi verdi mi
Doktor risk var dedince nasıl yani dedim zeka özürlü direk dedi ve ben çok kötü oldum. Niye böyle geç soruyorsun dedi yani erken ogrensem de bı şey degismeyecekti tedavi yok ancak gebelik sonlanır dedi bende istemedim tabi.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Doktor risk var dedince nasıl yani dedim zeka özürlü direk dedi ve ben çok kötü oldum. Niye böyle geç soruyorsun dedi yani erken ogrensem de bı şey degismeyecekti tedavi yok ancak gebelik sonlanır dedi bende istemedim tabi.
İyi yapmışsın canım doktorun dediği gibi de olabilir ama net birşey söylemek zor verilere göre bir tablo var çıkan sonuçlar bir birim eksik ya da fazla olsa hemen bu durum olur olabilir gibi konuşuyorlar doktorlar da söylemek zorundalar ama üslup önemli tabi. Allah'ın izniyle sağlıkla doğar bebeğin inşallah 🙏 bir sürü örneği var çünkü

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar