Sorum var İkinci bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan İkinci bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 724 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkinci bebek
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ne zamandan sonra ikinci bebek istediniz? Ben ikinci bebek istiyorum ki birlikte büyüsünler eşim istemiyo bebeyimiz küçük diyo
Benim isteğim dışında oldu 2. bebek araları 1.5 yaş çok zorlandım ama beraber büyümeleri çok güzel birbirine arkadaş oluyorlar şuan asla ayrılmazlar birbirini hep düşünürler korurlar bu yönü ćok güzel

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Ne zamandan sonra ikinci bebek istediniz? Ben ikinci bebek istiyorum ki birlikte büyüsünler eşim istemiyo bebeyimiz küçük diyo
Mənimkilərin arasında 1 yaş 10 ay olacaq neçə aylıqdı uşağın ? 3 cü uşağ fikirləşsəm əyər azı 3. 4 yaş fərq qoyacam. Nə qədər ikisinədə yaxşı olmağa çalışsamda İkinciyə başım qarışacaq. hamiləlikdə ağrıyıb eliyəndə balnisya yatırıllar birinci uşağıma baxmağa heçkim olmur. Oları verən Allaha şükür. Ama məncə düzgün deyil birini böyütməmiş ikincini dünyaya gətirmək

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şahsen ben oğlum 5 yaşına gelene kadar istemiyordum ama nasip eşim istiyordu duasını rabbim kabul etmiş. İkinci minik doğduğunda Kayra ile aralarında tam 1 yaş 23 ay olacak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar