Sorum var İkinci gebeliğim aserme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kader3333 tarafından oluşturulan İkinci gebeliğim aserme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 468 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkinci gebeliğim aserme
Konbuyu başlatan kader3333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
Arkadaşlar ikinci gebeliğim 10 +2 haftaligim aserme yok mide bulantım da yok oğlumda yediğimi içtiğimi cikarirdim bu gebeliğim rahat geciyo ama bukadar rahat gecmiyo cevremdekilerin sizin de hamileliğiniz bukadar rahat geçiyor mu
Maasslah cnm yengem hamile olduğunu bilmiyordu doktora giti adet olmuyom diye doktor 3 buçuk ay hamilesin dedi yengem şaşırıp kaldı cinsiyetini de kız dedi yengem dedi hiç belirti yoktu biraz sırt ağrım vardi dedi başka yoktu

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Maasslah cnm yengem hamile olduğunu bilmiyordu doktora giti adet olmuyom diye doktor 3 buçuk ay hamilesin dedi yengem şaşırıp kaldı cinsiyetini de kız dedi yengem dedi hiç belirti yoktu biraz sırt ağrım vardi dedi başka yoktu
Maşallah valla bende bel ağrısı oluyo yorgunluk falan oluyo ama bulantı yok

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ikinci gebeliğim 10 +2 haftaligim aserme yok mide bulantım da yok oğlumda yediğimi içtiğimi cikarirdim bu gebeliğim rahat geciyo ama bukadar rahat gecmiyo cevremdekilerin sizin de hamileliğiniz bukadar rahat geçiyor mu
Malesef 3 hamilelik geçirdim yaşayan ölü gibiydim hepsindede mide bulantısı kusma kansızlık mide yanması bayılmalar kabus gibiydi

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Canm ben kizlarimda çok kötü keçdi qusma mide bulantısı bende rahat keciyor bu gebeliyimde kanamam düşük riski oldu sadece şimdi iyik çok şükür

Tüm sayfalar yüklendi.