İkiz Bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Perviz❤️Günay tarafından oluşturulan İkiz Bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,058 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkiz Bebek
Konbuyu başlatan Perviz❤️Günay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Perviz❤️Günay

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar geldim hastaneden....Çokk Şükür Allahıma..Bir sürprizle karşılaştık çok şaşırdıkk.
Hayırlı olsun kuzum gözün aydın 🤲🏻 sağlıkla gelsin minikler ♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftalıkmişsiniz kuzum

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geldim hastaneden....Çokk Şükür Allahıma..Bir sürprizle karşılaştık çok şaşırdıkk.
Uwww sizi veren allaha qurban bax gordun canim cox wukur allaha gozun aydin olsun sag salmat dogurasan alasan qucagina gul balalarini agira girme ye ic elin agizinda olsun vallah men hamileliyim boyunca her wey yedim ay o olmaz bu olmaz deme vitaminli ne qeder weyler var ye en coxda qatiq ye men oglumda doguldugu gune qeder qatiq yedim cox xeyir edir her yemeyin yaninda 1 qawiqda olsa ye

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
Uwww sizi veren allaha qurban bax gordun canim cox wukur allaha gozun aydin olsun sag salmat dogurasan alasan qucagina gul balalarini agira girme ye ic elin agizinda olsun vallah men hamileliyim boyunca her wey yedim ay o olmaz bu olmaz deme vitaminli ne qeder weyler var ye en coxda qatiq ye men oglumda doguldugu gune qeder qatiq yedim cox xeyir edir her yemeyin yaninda 1 qawiqda olsa ye
Yeyiremm qatık şor bele şeyler sevirem.süd sevirem süd içirem.Onsuzda bütün günü yatıram vallah heç bir iş görmüremm ..İstirahet edirem...Maye azdı men ne ede bilerem çoxalsın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar