İkiz gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alem tarafından oluşturulan İkiz gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,163 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkiz gebelik
Konbuyu başlatan Alem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve sultan

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 haftalıkken hamile olduğumu öğrendim 3. Haftasında doktora gittim ama ne kese nede rahim gözüküyor alttan muayne edince gördü doktor keseleri sizce normal muayenede ne zaman gözükür ilk gebeliğim korkularım var 🥺birde kasık ağrılarım çok oluyor normal mi şuan 4. Haftasının icinde
Normal cnm kese bazen geç görünür benim 5 haftalık sonunda kese göründü kiminde 8 haftada anca görünüyormus korkma ☺️ ağrıların olması çok normal bebek yerkesmeye çalışıyor cnm

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 haftalıkken hamile olduğumu öğrendim 3. Haftasında doktora gittim ama ne kese nede rahim gözüküyor alttan muayne edince gördü doktor keseleri sizce normal muayenede ne zaman gözükür ilk gebeliğim korkularım var 🥺birde kasık ağrılarım çok oluyor normal mi şuan 4. Haftasının icinde
Daha cok erken endise edicek birsey yok..en erken 6. Haftadan sonra.. cogu doktor ikinci keseyi sonradan bile gorebiliyor.. endise edilcek birsey yok..agrilarinizda gayet normal ilk trimestir cikana kadar ara ara hissediceksiniz daha sonrasinda rahim buyumesine bagli agrilariniz olucak hepsi normal seyler.. ilk zamanlar yorgunluk hissedebilirsiniz buda hormonlarinizin sebep oldugu seyler.. suan bebegin organlari yani kendi olusuyor, saglikli beslenip bol bol dinlenerek stresten uzak bir sekilde ilk aylarinizi gecirmeniz onemli.. ciddi kanamalariniz olmadigi surece hersey yolunda demektir..

Tüm sayfalar yüklendi.