Sorum var İkiz hamileler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤İkizlerim❤ tarafından oluşturulan İkiz hamileler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,024 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkiz hamileler
Konbuyu başlatan ❤İkizlerim❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤İkizlerim❤

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar ben yeni katıldım 28 haftalık ikiz tüp bebek hamileyim ikiz olupta kaçıncı hafta doğum yaptınız nolmalmi sezeryan mi düşünüp duruyorum 😍
Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin.ben 35 haftalıkken sezaryen alındım.bir bebeğimin yeri dardi .kalbi zorlaniyordu..normalde 37haftslik olunca alicam diyordu DR.iki hafta daha erken almak zorunda kaldık.simdi 3.ayimiz bitti çok şükür.zorlu yorucu bı gebelik olacak ama hiç stress yapıp kendinizi yormayın.ikizlerde normal dogum çok nadirdir genelde sezeryan oluyor. h

❤İkizlerim❤

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel Allah sagsaglim eline almayı nasip etsim
Amin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah bağışlasın kuzum,HoŞGelDiN aramıza, ikiz degil ama bende bir tüp bebek annesi adayiyim💕sağlıcakla kucağına al inşallah 😘
Hoş bulduk canım teşekkür ederim amin inşallah hepimiz sağ sağlim kucağımiza alalım inşallah ❤👨‍👩‍👧‍👦😍

Hoşgeldin canım inşallah hayırlısı olur senin için denizlide yaşiyormuşsun bende denizlideyim nerde oturuyorsun 😊
Hoş bulduk canım amin inşallah aynen denizlide yaşıyorum fatih mahallesinde sız neresinden kaliyorsunuz😍🤗

Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin.ben 35 haftalıkken sezaryen alındım.bir bebeğimin yeri dardi .kalbi zorlaniyordu..normalde 37haftslik olunca alicam diyordu DR.iki hafta daha erken almak zorunda kaldık.simdi 3.ayimiz bitti çok şükür.zorlu yorucu bı gebelik olacak ama hiç stress yapıp kendinizi yormayın.ikizlerde normal dogum çok nadirdir genelde sezeryan oluyor. h
Sağ olun teşekkür ederim inşallah sizede hayırlı uğurlu olsun ömrü uzun olsun inşallah çok teşekkür ederim yardımcı oldunuz için ❤😍

Son düzenleme:

❤İkizlerim❤

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.