Ilaca ragmen neden kusuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Biranne42 tarafından oluşturulan Ilaca ragmen neden kusuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 434 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ilaca ragmen neden kusuyorum
Konbuyu başlatan Biranne42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepreyyan88

Biranne42

Kayıtlı Üye
rank
1 haftadır prilam dr kullanıyorum dün gece kadar herşey normaldi ne bulantı ne kusma ama dün gece kustum bugunde ilaci atmam a rağmen midem bulanıyor çıkaracak gibi hissediyorum neden acaba
Gebelik haftası 8+2

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
1 haftadır prilam dr kullanıyorum dün gece kadar herşey normaldi ne bulantı ne kusma ama dün gece kustum bugunde ilaci atmam a rağmen midem bulanıyor çıkaracak gibi hissediyorum neden acaba
Gebelik haftası 8+2
Normal hormonal bi durum endişe etmeyin bende ilacı alınca bi kaç defa oldu bulantı başlamadan ilacı almaya özen gösterin

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik haftası 8+2
Prilam bende de sadece bir gece fayda etti sonra içtikten hemen sonra geri çıkıyordu. Bende içmeyi bıraktım. Aşırı bulantı olunca iyi gelmiyor

Tüm sayfalar yüklendi.