Sorum var İlişki esnasında bebek uyanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan İlişki esnasında bebek uyanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,026 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlişki esnasında bebek uyanması
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Böyle bir durumda napıyorsunuz kızlar ben İnternet fetva sitelerinden baktığımda dinimizde göğüs ucunu yıkayıp emzirebileceğimi okumuştum bir gunahı olmuyormuş süt temizdir yazıyordu
Canim ne kadar ilişki yaşarken aglasa bile ben herseyimi birakib gidiyorum yikanmaya yikmadan asla emizdirmiyorum
Ben gelene kadar babsi bakiyor
Icime sinmiyor yikanmadan vermek
Bizim dinimizde de bu boyle gusul abdesti almadan olmaz

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Bende gerçekten öyle hemde çok günah diye biliyorum büyüklerimden de öyle duymuştum canım
Oğlumun günahını almak istemedim bı şey duymuştum. Anne canı çektiği için ev sahibinden habersiz bı parca meyve yemiş utanmış diyememis çocuğu büyüyünce hırsız olmuş. Anne gidip bı kişiye anlattığında emzirdiginde izinsiz yediğin birşey varmı demişti. Aklımda kaldığı kadarıyla anlattım 😁

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Oğlumun günahını almak istemedim bı şey duymuştum. Anne canı çektiği için ev sahibinden habersiz bı parca meyve yemiş utanmış diyememis çocuğu büyüyünce hırsız olmuş. Anne gidip bı kişiye anlattığında emzirdiginde izinsiz yediğin birşey varmı demişti. Aklımda kaldığı kadarıyla anlattım 😁
Allah'ım değişik iyiydi bu 😃😃 Allahimm

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Devamını biz mi getirelim 🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar