İlişki isteği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aybüke001 tarafından oluşturulan İlişki isteği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,874 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlişki isteği
Konbuyu başlatan Aybüke001
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş şeyma

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftaliksiniz ve cinsel ilişki kaç günde bir istiyosunuz bende hormonlardan mıdır bilmiyorum istek artışı oldu eşimede söyleyemiyorum
Ben 39+4 günlük ben doğurmak üzereyim yani zamanı geldi. Gebeliğin bazı haftalarında isteksiz oluyor insan bazı zamanlarda istek artışı oluyor çok normdir hormonlardan kaynaklanıyor.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftaliksiniz ve cinsel ilişki kaç günde bir istiyosunuz bende hormonlardan mıdır bilmiyorum istek artışı oldu eşimede söyleyemiyorum
Normal canım bi dönem aşırı istek yaşarken bi dönem hiç istek olmayabilir gebelikte gayet normal bi durum eline neden söyleyemiyorsun ki isteyen onlar oldu mu gayet rahat söylüyorlar

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
İlk zamanlarda bende öyleydim bende soyleyemiyordum o kendi hemen söylerdi ben cekinirdim ☺️ ama soyleyemzsem bil belli ederdim bir bakmışım mercimek fırına girmiş 😀 sen söyleme diyemiyorsan onu uyandır bazı haftalarda hiç istemiceksin zaten

Aybüke001

Kayıtlı Üye
rank
İlk zamanlarda bende öyleydim bende soyleyemiyordum o kendi hemen söylerdi ben cekinirdim ☺️ ama soyleyemzsem bil belli ederdim bir bakmışım mercimek fırına girmiş 😀 sen söyleme diyemiyorsan onu uyandır bazı haftalarda hiç istemiceksin zaten
Peki iliski anında doruk noktada bi haz aliyomusun bn alamiyorum ama istegim oluyo sadece

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Harbi niye öle ya bnmde ayni. Ancak stresli olmadigim bi an klitoris yardımı ile o an haz aliyorum eşimden sendede öle mi
Ee biz kadınların da stressiz bir günümüz geçmediği için bnm beynim boş olması lazım hazzı tatmam için ama çok nadir oluyor bende adam mutsuz olmasın diye haz almış gbi yapıyorum oda memnun oluyor sende öyle yap bari 😀 adam mutsuz kalkmasın

Tüm sayfalar yüklendi.