Sorum var İlk bebek alışverişi

• Konbuyu başlatan Merve Taşdemir
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve Taşdemir tarafından oluşturulan İlk bebek alışverişi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 475 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlk bebek alışverişi
Konbuyu başlatan Merve Taşdemir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba anne olanlar 2024 anne olacaklar 😊İlk kez anne oluyorum tavsiyeleriniz nelerdir bebek alışverişi konusunda neler gerekli oluyor ve ne zaman alışverişe çıkmalıyız 😊bu arada 13 hafta henüz birsey almadim siz aldiniz mi neler aldiniz paylasalim😊
Merhaba canım sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim 💕 kuzum 30 da çantanı hazırla bebeğin için de hastane çıkışı bir tane olsa yeterlidir bebekler çok çabuk büyüyor onun dışında bir sürü çıtçıtlı uzun penye al alt tayt pantolon çorap al battaniye ve ince battaniyesini al ama birer tane ki bebeği görmede çok geliyor kıyafetleri hep küçük alma büyükte al canım uygun gördüklerinden herşeyi al her sene pahalaniyor takımları çok küçük alma ay olarak hafif büyük al takımlarda şapka da olur canım benim 💕 bez al bir köşeye koy kimi bebekte bez pişik yapıyor ama bnm kızda çok olmdi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba canım sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim 💕 kuzum 30 da çantanı hazırla bebeğin için de hastane çıkışı bir tane olsa yeterlidir bebekler çok çabuk büyüyor onun dışında bir sürü çıtçıtlı uzun penye al alt tayt pantolon çorap al battaniye ve ince battaniyesini al ama birer tane ki bebeği görmede çok geliyor kıyafetleri hep küçük alma büyükte al canım uygun gördüklerinden herşeyi al her sene pahalaniyor takımları çok küçük alma ay olarak hafif büyük al takımlarda şapka da olur canım benim 💕 bez al bir köşeye koy kimi bebekte bez pişik yapıyor ama bnm kızda çok olmdi
Katılıyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba anne olanlar 2024 anne olacaklar 😊İlk kez anne oluyorum tavsiyeleriniz nelerdir bebek alışverişi konusunda neler gerekli oluyor ve ne zaman alışverişe çıkmalıyız 😊bu arada 13 hafta henüz birsey almadim siz aldiniz mi neler aldiniz paylasalim😊
Öncelikle sağ Salim gelsin canım minik sana tavsiyem bebeğin cinsiyetini öğren öyle başla ama bu zıbın gibi şeyleri al bırak çünkü onlar beyaz olduğu için cinsiyet fark etmiyor. Ortak tarzda battaniye alabilirsin ben ilk gebeliğimde bebeğimin cinsiyetini öğrendikten sonra başladım zaten net olarak 16. Haftada öğreniliyor . Bu bebeğimin de cinsiyetini öğrenir öğrenmez başlayacağım . Bebek için ağız mendili, eldiven bunlar ayrı ayrı da satılıyor illa set halinde almana gerek yok . Bez alabilirsin ama sana tavsiyem bezde stok yapma çünkü hemgi bezin bebeğe yarayacağını bilemezsin şuan uygun ken pişik kremi alabilrsin. Ufak ufak müslin örtüleri almaya başlayabilirsb.

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Tatlım daha almak için çok erken hele bir 20 haftalık felan bir ol bende ikinciye anne oluyorum Allah nasip ederse 24 Ocak gibi doğacak çocuğum benim en zorlandigim konu zıbın eksigimdi zaten çok çabuk büyüyorlar bence en az 10 zibini olsun bes altı taneside kesinlikle yeni doğan için olsun

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
👍♥️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum ☺️ cinsiyet belli olmadı 14 deyim beyaz alt takım aldim sadece bakalım zamanla dediğiniz gibi 😀
2 hafta sonra en erken o zaman öğrenirsin canım net olarak rabbim gönlünden geçenii sağ Salim nasip etsin inşallah 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar