Sorum var İlk gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lenora tarafından oluşturulan İlk gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 339 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlk gebelik
Konbuyu başlatan Lenora
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba bu benim ilk gebeliğim ve 9. Haftasındayım . Midem çok değişik bir durumda bulantı ve yanma karışık gibi ne önerirsiniz
Merhaba canım hoşgeldin aramıza
Bulantı ve yanma için salatalık ılık balli süt maden suyu ve ekşi elma ve tuzlu şeyler yiyebilirsin bunlar seni rahatlatır

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bu benim ilk gebeliğim ve 9. Haftasındayım . Midem çok değişik bir durumda bulantı ve yanma karışık gibi ne önerirsiniz
Süt tahin helvası leblebi bana bunlar iyi gelmişti sen kendin takip et midene iyi gelen rahatlatan veya rahatsız eden ne ise ona göre yiyip iç

Lenora

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım hoşgeldin aramıza
Bulantı ve yanma için salatalık ılık balli süt maden suyu ve ekşi elma ve tuzlu şeyler yiyebilirsin bunlar seni rahatlatır
Çok teşekkür ederim 🫶🏼 Samimiyetiniz içinde ayrıca teşekkür ederim
Süt tahin helvası leblebi bana bunlar iyi gelmişti sen kendin takip et midene iyi gelen rahatlatan veya rahatsız eden ne ise ona göre yiyip iç
şuan mide bulantım çok ve aşırı iştahsızlık var düşününce bile kusma isteği geliyor bunu nasıl yok edebilirim peki söylediğiniz besinleri tüketmek için

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim 🫶🏼 Samimiyetiniz içinde ayrıca teşekkür ederim

şuan mide bulantım çok ve aşırı iştahsızlık var düşününce bile kusma isteği geliyor bunu nasıl yok edebilirim peki söylediğiniz besinleri tüketmek için
İlk aylar oluyor ben 4 ay ful istifra mide bulantısı yaşadım mide yanması da ekstra çabası..son aylarda doğuma giderken bile istifra ede ede gitmiştim çok yoğun yağlı yeme mesela baharatlı yeme kızartmalar yeme

K

Kübranur344

Guest
Merhabalar bende 9 haftalık 2.gebeliğim.ilk gebeliğimde hiç midem ile ilgili sıkıntı yaşamadım ama bu sefer ne yesem dokunuyor az az sık sık yemek acı baharat ekşi yiyecekleri daha az tüketmek yatmadan 2 saat önce yemeği bırakmak ve soğuk süt iyi geliyor birde doktorunun önereceği mide şurubu da rahatlatabilir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar bende 9 haftalık 2.gebeliğim.ilk gebeliğimde hiç midem ile ilgili sıkıntı yaşamadım ama bu sefer ne yesem dokunuyor az az sık sık yemek acı baharat ekşi yiyecekleri daha az tüketmek yatmadan 2 saat önce yemeği bırakmak ve soğuk süt iyi geliyor birde doktorunun önereceği mide şurubu da rahatlatabilir
Aynen öyle

Tüm sayfalar yüklendi.