Sorum var İlk gün süt gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde merve92m tarafından oluşturulan İlk gün süt gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 312 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlk gün süt gelmesi
Konbuyu başlatan merve92m
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan merve92m

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
İlk gün süt gelir mi hastane çantasına pomba gerekli mi sizce ben aldim ama bilemedim ilk hamilelik 😃

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-05-05
Gebeliğinizin 39. Haftasındasınız.
Erkek bebekler kızlara göre biraz daha ağır olurlar. bebeğiniz 3150 gr ve 50 cm. sezaryen doğum yapılabilir. Normal doğum beklenirken bebek hareketleri iyi takip edilmeli ve kontroller aksatılmamalı.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 49 cm ağırlıgı 3200 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Normal doğum olursa sen bebgini emzirdikce gelir zaten ama sen yinede bulundur her ihtimale karşı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İlk gün süt gelir mi hastane çantasına pomba gerekli mi sizce ben aldim ama bilemedim ilk hamilelik 😃
Normal doğumda hemen geldiğini duydum ben sezaryan oldum ama ona rağmen hemen geldi benim sütüm biraz bebeği emzirmekle de alakalı iyi yapmışsın pompa için de . 37 den sonra her gün olmasa da düzenli olarak sıcak su ile göğüs masajı yaparsan sütün hemen iner canım

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
Banyo yaparken deneyim onu gelir inşallah ilk gün korkusu oluyo tabi 😃

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-05-05
Gebeliğinizin 39. Haftasındasınız.
Erkek bebekler kızlara göre biraz daha ağır olurlar. bebeğiniz 3150 gr ve 50 cm. sezaryen doğum yapılabilir. Normal doğum beklenirken bebek hareketleri iyi takip edilmeli ve kontroller aksatılmamalı.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 49 cm ağırlıgı 3200 gr :)

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İlk iki üç gün az gelebilir ve bu daha çok suya benzer sıvı seklinde de gelebilir ama sen emzirdikce sütün daha çabuk gelecektir sütüm yok diyipte emzirmemek yapma mutlaka her ağladığı da emzir emdikçe süt üretimi daha çabuk salgılanir

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
İlk iki üç gün az gelebilir ve bu daha çok suya benzer sıvı seklinde de gelebilir ama sen emzirdikce sütün daha çabuk gelecektir sütüm yok diyipte emzirmemek yapma mutlaka her ağladığı da emzir emdikçe süt üretimi daha çabuk salgılanir
Katılıyorum 🤍

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar