İlk hamılelıgım

• Konbuyu başlatan Yasoo_61
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yasoo_61 tarafından oluşturulan İlk hamılelıgım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 602 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlk hamılelıgım
Konbuyu başlatan Yasoo_61
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yasoo_61
Y

Yasoo_61

Guest
2 aylık hamıleyım kızlar ama alt karın bolgem de agrı oluyor boyle ussutunce olur ya oyle normal mi sizce ya? 🥺

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
2 aylık hamıleyım kızlar ama alt karın bolgem de agrı oluyor boyle ussutunce olur ya oyle normal mi sizce ya? 🥺
Canım ben suan 28 haftalik hamileyim hamileligimin başından beri şu ana kadar da sancilarim devam ediyo bazen hafif bazen çok şiddetli oluyo doktorum normal dedi ama sancıların azalması için de magnezyum ilacı verdi onu kullanıyorum bolca dinlenmeye çalış eğer dinlendikten sonra bile sancıların gecmiyosa doktoruna danis mutlaka daha gebeligin basindasin ağır syler de kaldırma vakit buldukça dinlen bol şu iç insallah sağlıkla alırsın bebisini kucağına

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk 3 ay boyunca oldu her An regl olacakmışım gibi agrı cektim doktorada söyledim normal dedi sonra kendiliğinden kesildi vücudumuz bebeğe alışıyo rahim genişliyor organlara baskı yapıyo

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Idrar yolu enfeksyon varfir cnm doktora git daha guvenli olur bende ilk ogrendigimde oyle agrim vardi tahlil yaptrdim saglik ocaginda enfeksyon varmis doktor 1monural sase verdi 1gecelik tamamen gecti

Y

Yasoo_61

Guest
Idrar yolu enfeksyon varfir cnm doktora git daha guvenli olur bende ilk ogrendigimde oyle agrim vardi tahlil yaptrdim saglik ocaginda enfeksyon varmis doktor 1monural sase verdi 1gecelik tamamen gecti
Yaptırdım kuzum temiz cıktı sadece d3 takviyesi verdı normal dedı ayın 5 de kontrolum var soylıcem doktora tekrardan ara ara oluyor bazen karnımı ovunca cok rahatlıyorum 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal ben 19 haftadayım hala var

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar