Ilk hamilelikde ceki😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Ilk hamilelikde ceki😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,382 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ilk hamilelikde ceki😇
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aliyə

Cennetlık

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba aneler 😊bugun doktora gitdim ben 44 kq oldugum ucun sen bu bebeyi nasil dawiyacaksin gucun catmaz dedi 12 hafdalik hamileyim amma menden daha zeifler bele cocuk dogrur dedim acaba siz kaç kilo idiz ilk gebeliknizde.?
Merhaba canım 43 kıloda hamıle kaldım su an 38+2 haftalık hamıleyım 64 kıloyum hıc merak etme cok guzel dogurursun ılk oglumda cok zayıftım kılo aldım ıkıncı kızım oldu oo zamanda cok zayıftım hıc kılo almadan dogurdum 3 gebelıgımde kılo aldım...

Aliyə

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba aneler 😊bugun doktora gitdim ben 44 kq oldugum ucun sen bu bebeyi nasil dawiyacaksin gucun catmaz dedi 12 hafdalik hamileyim amma menden daha zeifler bele cocuk dogrur dedim acaba siz kaç kilo idiz ilk gebeliknizde.?
Məndə hamiləyəm 8 həftə 4 günlükdü 🌸 mənə məsləhət verin nə vaxt ultrosona gedim 🤔🥺

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
Tovbee dogumla kilonun ne alakasi varmis aslinda tam tersi zayif insanlar kilolu insanlara bakarak daha kolay dogum yapiyor doktor yeri geliyor anneye diyet yaziyor cok kotu durum bu sacmalamis resmen normal dogum olmasi icin bacak arasi kemigin genis olmasi lazim sezeryan icin bi cok neden var zaten sen kafana takma nece zayif anneler saglikla cocuklarini kucagina aldi kilo iyi bisey degil canim

E

Egebaby

Guest
42 hamile kaldim 38+4 de dogurdum norml dogumla doktorum anca cikartirsin dedi 🤣 sende dayanirsin meraketme biraz gucsuz okuyosun ve cook cabuk yoruluyosun ve bok bol her yere yatip uyumk istyosun ama bi sekilde sonu geliyo

Tüm sayfalar yüklendi.