Sorum var İlla tasarruf

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan İlla tasarruf başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 682 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlla tasarruf
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tatlı telaşım kızım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım valla ben bilmiyorum kadın affedersin salak mı saf mi çözemedim geçen tavuk kesti yardıma çağırdı eltilerimi ikisi de izledi sadece yukarı katlardan bide pişirip vermek için can atıyordu çok değişik geliyor bana da
Sana da öyle mi kuzum

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kızlar nasılsınız kızlar kaynanam bazı konularda israf ediyor söylesem de boşver diyor sinir ediyor beni ocağı boş yere açar çelik kapıyı çarpip kapatır kırmızı inatçı eti düdüklü de değil de tencerede saatlerce pişirir katil edecek beni bebeğim doğacak tasarruf istiyorum şeytan diyor kötü birisi ol aniden bu evden çek git hep yiyip icmişler evde ne halı halı ne minder mindere benziyor bu cadıda üstüne bela geldiğimde günde bir sigara vermezlerdi eline şimdi hanımefendi tiryaki olmuş ayriyeten sigara alınıyor ona da sinir şeyler bazen diyorum keşke bir kulübede olsa çekip gitsem 😡😡
Allah yardımcın olsun kuzum valla zpr böyle insanla yaşamak 🤦🏻‍♀️. Bu devirde ne yaparsak bşze kar ama sizinki biraz ekmek elden su hölden nasıl olsa ben ödemiyorum etmiyorum diye rahat sanırım

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Merhaba kızlar nasılsınız kızlar kaynanam bazı konularda israf ediyor söylesem de boşver diyor sinir ediyor beni ocağı boş yere açar çelik kapıyı çarpip kapatır kırmızı inatçı eti düdüklü de değil de tencerede saatlerce pişirir katil edecek beni bebeğim doğacak tasarruf istiyorum şeytan diyor kötü birisi ol aniden bu evden çek git hep yiyip icmişler evde ne halı halı ne minder mindere benziyor bu cadıda üstüne bela geldiğimde günde bir sigara vermezlerdi eline şimdi hanımefendi tiryaki olmuş ayriyeten sigara alınıyor ona da sinir şeyler bazen diyorum keşke bir kulübede olsa çekip gitsem 😡😡
canim ayri eve cikin neden ona dozmek zorundasin

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar