Sorum var İnek sütü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan İnek sütü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 540 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İnek sütü
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Benim ortanca kız da içmiyordu canım hafif uykulu iken yada uykusunda vere vere bi kaç seferde tadına alıştı
Onuda denicem canım gece yatarken bakalım inşallah alışır en azından o daha faydali
Anladım canım ısrar etme o zaman ilerleyen zamanlarda tekrar dene bal verdin mi hiç çay kaşığı ucuyla ver alerji durumu olmazsa süte katabilirsin öyle denersin birde
Bali denemedim daha memleketten eşim getitrcek daha gelmedi evet aslında bide öyle deniyeyim olmadı birakcam zaten dediğin gibi nede olsa yoğurdu yiyo

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Onuda denicem canım gece yatarken bakalım inşallah alışır en azından o daha faydali

Bali denemedim daha memleketten eşim getitrcek daha gelmedi evet aslında bide öyle deniyeyim olmadı birakcam zaten dediğin gibi nede olsa yoğurdu yiyo
Kız balı bende daha denemedim korkuyorum vermeye 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende vermedim isde gelsin artvindende vericem bakalım bı deneriz hem ver kuzum azcik zattır zaten dokunursa alerji yapar hem anlarsın sende
Orası öyle canım da kayra tatlı şeyleri çok seviyor denmez 😂😂şimdi verirsem tiksinirsw bir daha hiç yemez diye korkuyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Sütte içse iyi olur ama ilerde alışır canım

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Sütte içse iyi olur ama ilerde alışır canım
İnşallah kuzum bakacaz artık birazdan denicem tekrardan uykuda 🤗🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Orası öyle canım da kayra tatlı şeyleri çok seviyor denmez 😂😂şimdi verirsem tiksinirsw bir daha hiç yemez diye korkuyorum
Benimkide domotes ve salatalık delisi kuzum limona bayılır 😂😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Slm güzel anne adaylarım oğluma inek sütü iciremiyorum ne yapdıysam içmedi içine azcik şeker attım cici bebe koydum pekmezle verdim ama iciremiyorum artık mama vermek istemiyorum mama üç gün dayanmiyo arada gündüzde istiyo çünkü gecede iki kere kalkiyo acaba diyorum pastörize sütü icermi bı denesem zararı olurmu yoğurdu çok güzel yiyo ama süte alışamadı
Kaç aylık bebeğin kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah kuzum bakacaz artık birazdan denicem tekrardan uykuda 🤗🤗

Benimkide domotes ve salatalık delisi kuzum limona bayılır 😂😂
Aaa kayra da öyle kız 😂😂 limonu bir yemesi var görmen lazım 😂😂 domatesi eline alır suyunu iyixe çeker içine kabupu atar 😂😂

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Aaa kayra da öyle kız 😂😂 limonu bir yemesi var görmen lazım 😂😂 domatesi eline alır suyunu iyixe çeker içine kabupu atar 😂😂
Haha eşim bı kac kere çay verdi çaya deli versem herhalde biberonla içer şimdiki bebekler gercekden bı alem zamane çocukları bacım 😂😂

Haha eşim bı kac kere çay verdi çaya deli versem herhalde biberonla içer şimdiki bebekler gercekden bı alem zamane çocukları bacım 😂😂
Yalnız ben benimkine daha kendi yemesine alisdiramadik eline aliyo ama bazen ağzına goturmuyo bide benim eşim çok pimpirikli boğazında kalır diye korkuyo kızıyorum ama asacaz bunuda inşallah kaynana herşeye karisdigi için😂😂😂

Kaç aylık bebeğin kuzum
Bir yaşında canim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Yalnız ben benimkine daha kendi yemesine alisdiramadik eline aliyo ama bazen ağzına goturmuyo bide benim eşim çok pimpirikli boğazında kalır diye korkuyo kızıyorum ama asacaz bunuda inşallah kaynana herşeye karisdigi için😂😂😂

Bir yaşında canim
Ahahahaha kız sanıeım hepsi aynı kayeaya biz içsin diye bardak bile koyuyoruz beyfendi diğer türlü kabul etmiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar