Insanlar neden bu kadar kotu anlamadim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Insanlar neden bu kadar kotu anlamadim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,683 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Insanlar neden bu kadar kotu anlamadim
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Bilemiyorum ama hic aramayan sormayan insanlar bi yerlerden hamile oldugumu ogrenince arayışlar içinde oldular benle hamile olanlar yada yeni dogum yapanlar bebegin cinsiyetini bilmeden once gayet iyilerdi cinsiyetini sorduklarında söylediğimde suratları davranış şekilleri değişiyor neden boyle anlamadim rabbim herkese versin neden erkek yada kiz ayrımı yapılıyor kiz bebegn yeni doğmuş benim bebeğinin cinsiyeti ne dediğin de neden soğuk bi sekilde davranış oluyor sadece benim etrafım mi farklı fesat mi kiskancmi bilmiyorum nasil düşünüyorlarsa kendilerine gitsin insanlık bumu yani

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Boşver ben bizim akrabalara demem cinsiyetini sorana bilmiyorum diyorum kıskançlık dedikodu fesatlık yapıyorlar

E

Emine zeynep

Guest
Benim bir kızım var ikinciyede kızım olacak ben çok mutluyum ama söylediğimde bana yazık diyorlar cahiliye devrinin kalıntıları

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
En iyisi vallahi doğru diyorsun bende kimseye söylemedim belli kişiler hariç
En iyis i canim bende soylemiycektim kaynanaya ben baktim 4 haftalikken riskim olduğu halde memleteke gittik aradilar geri getireceklerdi memleketten gelince bende hamileyim bakamam dedim yani mecbur kaldim soylemekle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla canm bana cinsiyeti sorduklarında tam belli değil diyorum çoğu kişi bilmiyor cinsiyeti cinsiyet için msj atanlara cevap vermiyorum verme sende hep nazar duası oku yutuptan aç dinle
Canim bende söylemek istemiyorum sakliyor falan diyorum ama 6 yasinda kizim var ona söyledik kimseye deme diye cocuk iste soylemis

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
En iyis i canim bende soylemiycektim kaynanaya ben baktim 4 haftalikken riskim olduğu halde memleteke gittik aradilar geri getireceklerdi memleketten gelince bende hamileyim bakamam dedim yani mecbur kaldim soylemekle

Canim bende söylemek istemiyorum sakliyor falan diyorum ama 6 yasinda kizim var ona söyledik kimseye deme diye cocuk iste soylemis
Gözü olanın gözü çıksın canım Allah böyle insanlardan korusun benim akrabalar arkadaşlarda öyle akraba değil akbaba

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

Benimkide aynı söylüyorçocuk

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Gözü olanın gözü çıksın canım Allah böyle insanlardan korusun benim akrabalar arkadaşlarda öyle akraba değil akbaba
Amin gozleri ciksin donup dolasip gozleri kendinelerine donsun hani onlar hamile kalır gözünüz aydın rabbim herkese versin dedim onlar hamile oldugumu öğrendi dikkatli ol dediler bu ne demek ya insanlik yok bunlarda

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar