Sorum var İsal 5 haftalık gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sibelsu tarafından oluşturulan İsal 5 haftalık gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 402 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İsal 5 haftalık gebelik
Konbuyu başlatan Sibelsu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelsu

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
5 haftalık hamileyim ve bugün sabahtan isalım var ve kasıklarım çok ağrıyor ne yapılabilir açaba yaşayanlar yazabilirmi
Çok kötüysen hastaneye git canım yediğin bir şey dokunmuş olabilir özellikle tavuk sebep oluyor. hamilelikten dolayı her şeyi kullanamazsın. hastanede muhtemelen serum verirler o iyi gelir çok sıkıntılı değilse de limon sıkıp iç bende anında bitiriyor sana da şifa olsun inşaAllah

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
5 haftalık hamileyim ve bugün sabahtan isalım var ve kasıklarım çok ağrıyor ne yapılabilir açaba yaşayanlar ay
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende aynı şeyi yaşadım hamileliğimi bilmezken bile ishal olmuştum bebek daha yeniyken, doktorum yoğurt ye dedi ishal olduğun zaman yoğurt ye, patataes haşla ye dedi. Reflor diye bir ilaç var maya gibi suya karıştırıp içiyorsun bana önceki düşük yaptığım gebeliktede ishal oldum onu vermişti hamileyim diye doktoruna danış, bol su tüket, kayısı vb. Ürünleri yeme daha ishal yapar. Vücudun bağırsakların tepki veriyor bebek için zararı yok korkma

Sibelsu

Kayıtlı Üye
rank
Sağolun kızlar teşekkür ederim geçti çok şükür muz su gibi şeylerle ortalığın salgınına yakalanmıştım muhtemelen

Tüm sayfalar yüklendi.