İsim fikirleri;

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifyldrm tarafından oluşturulan İsim fikirleri; başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,383 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İsim fikirleri;
Konbuyu başlatan Elifyldrm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
İ

İkiprensannesi

Guest
Merhaba,
Oğlumuz olacak nasipse isim konusunda fikirlerinize ihtiyacım var.Özellikle Kuran da geçen anlamı güzel isim fikirlerine 😊
Merhaba canım benim ilk oğlumun adı Eymen Kuran'da geçiyor Eymen Asaf koyacaktık kısmet olmadı sadece Eymen koyduk. İkinciye hamileyim oda erkek onun adını da Tuğra düşünüyoruz Allah kısmet ederse

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Allah bağışlasın.Benimde bir oğlum var adı Ali Muhammed.2. de erkek olacak nasipse ama bende kerem ve emir i düşünüyorum :)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah bağışlasın,amin 🤲 Ömer ismi etrafımda çok fazla yoksa bende istiyordum.
Amin cümlemizin evladını rabbim kendine bağışlasın sağlıkla alırsın bebeğini de kucağına inşallah canım 🙏 diğerlerine uygun olsun diye bende Emir istedimde benden başka kimse beğenmiyor canım ☺️

Elifyldrm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım benim ilk oğlumun adı Eymen Kuran'da geçiyor Eymen Asaf koyacaktık kısmet olmadı sadece Eymen koyduk. İkinciye hamileyim oda erkek onun adını da Tuğra düşünüyoruz Allah kısmet ederse
Çok güzel isimleri,Rabbim sağlıkla büyümelerini ve hayırlı evlat olmalarını nasip eylesin.Eymen çok yakınlarım tarafından kullanılıyor.Burak ismi de şu an düşüncelerimiz aramızda bakalım ne olacak sonuç :)

Bizde erkek olursa Muhammed emir düşünüyoruz.soyadı ile emir çok uygun oluyor 😊
Yorumlardan okuduğum kadarıyla bu ismi tercih eden baya kişi var.
Emir koymasaydık bı ara Asaf da düşünmüştük oda güzel isim
Hepsi gerçekten çok güzel ama karar vermek zor :)

Bizde erkek olursa Muhammed emir düşünüyoruz.soyadı ile emir çok uygun oluyor 😊
Yorumlardan okuduğum kadarıyla bu ismi tercih eden baya kişi var.
Emir koymasaydık bı ara Asaf da düşünmüştük oda güzel isim
Hepsi gerçekten çok güzel ama karar vermek zor :)
Canım bende oğlan bekliyorum iki oğlumun ismi Berk ve Kerem küçüğe daha karar veremedik Emir veya Yağız düşünüyoruz sadece Kerem Kuran da geçiyor
Allah bağışlasın evlatlarınızı inşaallah sağlıkla kucağınıza alırsınız 3. oğlunuzu da.Hala çok aradayız bizde Burak ismi de gündem de şu an evimizde.Bakalım hangisi nasip olacak.

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba,
Oğlumuz olacak nasipse isim konusunda fikirlerinize ihtiyacım var.Özellikle Kuran da geçen anlamı güzel isim fikirlerine 😊
Benim de bir oğlum var adi ömer halis oldu rüyamda görmüştüm adını öyle koydum şimdi bir oğlum daha olacak rüyamda yavuz selim gördüm ama eşim istemiyo koymami kendi babasının adı olacak yanına bende bir isim buldum nurettin alp olacak insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar