İsim kararsızlığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Balımm tarafından oluşturulan İsim kararsızlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,507 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İsim kararsızlığı
Konbuyu başlatan Balımm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
İlk kızım adı asel alini bende sevdim güzel
Hamileliğimin başlarında daha cinsiyeti bilmiyorken karnımı hep kızım diye okşadım hep kızım olacağına inandım Dr erkek dediğinde ağlamıştım eşim mutlu oldu diye kızmıştım🙈😅😅 kızım olursa adını lina koyacağım diyordum hep evdeki WiFi adını bile lina yapmıştım öyle kaptırmıştım kendimi 😅😅😅😅

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğimin başlarında daha cinsiyeti bilmiyorken karnımı hep kızım diye okşadım hep kızım olacağına inandım Dr erkek dediğinde ağlamıştım eşim mutlu oldu diye kızmıştım🙈😅😅 kızım olursa adını lina koyacağım diyordum hep evdeki WiFi adını bile lina yapmıştım öyle kaptırmıştım kendimi 😅😅😅😅
Bende Dr erkek deyince ağlamıştım😂😂 eşimde çok kızmıştı kız olsaydı sağlıklı olmasaydı daha mı iyiydi diye. O ayrı ama kıza o kadar odaklanmıştım ki içim bi tuhaf olmuştu insanın elinde olmuyor ki o an o 😇 bende Alya veya Masal koymayı düşünüyordum

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Bende Dr erkek deyince ağlamıştım😂😂 eşimde çok kızmıştı kız olsaydı sağlıklı olmasaydı daha mı iyiydi diye. O ayrı ama kıza o kadar odaklanmıştım ki içim bi tuhaf olmuştu insanın elinde olmuyor ki o an o 😇 bende Alya veya Masal koymayı düşünüyordum
İnanırmısın Ogün resmen erkek dedi diye doktoru sınadım resmen karşı odada başka Dr vardı onuda çağırdı oda erkek dedi 🙈😅😅😅adam erkek diyor yok ya kızım olacak benim diyorum sonra Bi ağlama krizi çok komiktim Ogün ama sonra iyi ki oğlum var diyorum Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın sağlıkla büyüsünler❤️❤️❤️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İnanırmısın Ogün resmen erkek dedi diye doktoru sınadım resmen karşı odada başka Dr vardı onuda çağırdı oda erkek dedi 🙈😅😅😅adam erkek diyor yok ya kızım olacak benim diyorum sonra Bi ağlama krizi çok komiktim Ogün ama sonra iyi ki oğlum var diyorum Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın sağlıkla büyüsünler❤️❤️❤️
Normalde hep erkek isteniyor ya ben emin misiniz dr bey kız olmasın o falan dedim adam şaşırıp tuhaf tuhaf bakmıştı bi 😂😂 ya önemli olan sağlıklı olmaları tabi sonradan dediğin gibi saçma geliyor insana yaptığı ama o an elinde olmuyor canım 😂 Amin canım inşallah rabbim kimseyi evladıyla sınamasın 🙏🙏🥰🥰

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Allah ne verirse saglıklısını hayırlısı versin ama olmayan aranıyor demi 😄😄
Amin canım inşallah ama insan istiyor tabi kız çocukları oldum olası çok seviyorum iki canavar var zaten bide kızım olsun çok istedim de bişeyi ne kadar istersen o kadar olmaz derler ya doğru herhalde 😂 herşey de vardır bi hayır gerçi. 2 abi var zaten kız olsa eşimde çok üstüne düşerdi onun kıza hayatı zehir ederlerdi yazık yavrum doğduğuna pişman olurdu zaten böylesi daha iyi oldu belki diye kendimi avutuyorum işte bende 😂😂

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
Lina çok güzel bi isim bnm kızımın adi Asel Lina inşallah bu ismi takmak sana da nasip olur bun da deil belki ama ikinciye olur düşünürsen eğer 🥰🙏

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım inşallah ama insan istiyor tabi kız çocukları oldum olası çok seviyorum iki canavar var zaten bide kızım olsun çok istedim de bişeyi ne kadar istersen o kadar olmaz derler ya doğru herhalde 😂 herşey de vardır bi hayır gerçi. 2 abi var zaten kız olsa eşimde çok üstüne düşerdi onun kıza hayatı zehir ederlerdi yazık yavrum doğduğuna pişman olurdu zaten böylesi daha iyi oldu belki diye kendimi avutuyorum işte bende 😂😂
Olsun canım seninde 3 gelinin olur onlarda kızın sayılır nasıl olsa Allah omurlerını bahtlarını guzel eylesin herseyın hayırlısı versin yavrularımıza 😄😄

Tüm sayfalar yüklendi.