Sorum var İsim önerisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AhsenHüma tarafından oluşturulan İsim önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 949 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İsim önerisi
Konbuyu başlatan AhsenHüma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
33 haftalık olacaktı yanlış yazmışım şuan bende kendime gülüyorum 😝😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Malum oldu 😂 33 haftalık olacaktı

Anlamı da çok hoş Allah bağışlasın canım 🥰

Evet canim 33 haftalık olacaktı

Evet canim 33 haftalık
33haftaya kadar ogrenemedinizmi? 😍cinsiyetini

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 3 haftalığım kızım olacak inşallah isim konusunda çok kararsızım Hüma ya da Hümeyra düşünüyorum sizce hangisi
Ayy bütün anneler hepimiz saskiniz bende bu sıralar öyleyim olur öyle şeyler bence ikiside çok güzel isimler Hüma daha kulağa hoş geliyor ama Hümeyra da çok güzel Hümeyranin anlamı da hoş Arapça kökenli bir isim beyaz tenli kadın Huma da Kuran'da gecmiyormus ama cennet kuşu anlamimdaymis. Geyet anlamları da çok guzek benim ilk kızım en buyugun inci anlamı basit İlker var evin ilk erkek doğan cocuklara veriliyormuş şimdiki de kız Zeynep İkra olacak iki isimli bana kalsa İlkin Marin koyucam ilkin çocuklarımın ilk sözcüklerinden oluşan isim marinde deniz demek sagliklica doguralimda ❤️😇🌷Çok sıkıldım hamilelikten yarın 35 haftalık olucam enkaz gibi oldum sadece karnım var ve tasiyamiyorum 70 kilo oldum ama 4 haftadır kilo almıyorum niyeyse 🙄

AhsenHüma

Kayıtlı Üye
rank
Ayy bütün anneler hepimiz saskiniz bende bu sıralar öyleyim olur öyle şeyler bence ikiside çok güzel isimler Hüma daha kulağa hoş geliyor ama Hümeyra da çok güzel Hümeyranin anlamı da hoş Arapça kökenli bir isim beyaz tenli kadın Huma da Kuran'da gecmiyormus ama cennet kuşu anlamimdaymis. Geyet anlamları da çok guzek benim ilk kızım en buyugun inci anlamı basit İlker var evin ilk erkek doğan cocuklara veriliyormuş şimdiki de kız Zeynep İkra olacak iki isimli bana kalsa İlkin Marin koyucam ilkin çocuklarımın ilk sözcüklerinden oluşan isim marinde deniz demek sagliklica doguralimda ❤️😇🌷Çok sıkıldım hamilelikten yarın 35 haftalık olucam enkaz gibi oldum sadece karnım var ve tasiyamiyorum 70 kilo oldum ama 4 haftadır kilo almıyorum niyeyse 🙄
Maşallah evlatlarına saglık sıhhat versin Hz Allah ben 33 haftalık olamama ragmrn hiç kilo alamısım aksine vermişim ama bebek normal olunca sıkıntı degil dedi doktor. Bebegin kilosu önemli cnm

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah evlatlarına saglık sıhhat versin Hz Allah ben 33 haftalık olamama ragmrn hiç kilo alamısım aksine vermişim ama bebek normal olunca sıkıntı degil dedi doktor. Bebegin kilosu önemli cnm
Evet canım bende evde durmustum pandemi diye izin verildi sürekli evde oturdum 🙄😁

Evet canım bende evde durmustum pandemi diye izin verildi sürekli evde oturdum 🙄😁
Amin inşallah canım senin evladına da sağlık versin inşallah evlat başka ya ben iki çocuk doğurdum kiloyu problem etmedim hiç hamile kalmadan 8 ay once 48 kiloydum baya zayiflamistim seviyorum az kiloyu

Tüm sayfalar yüklendi.