Sorum var İsim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asiyee tarafından oluşturulan İsim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 944 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İsim
Konbuyu başlatan Asiyee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Şuan aynı durumu yaşıyorum beğendiğimi kocam beğenmiyor kocamın beğendiği ben beğenmiyorum🤦‍♀️
Aynı sorun bende de var ben aybüke doğa istiyorum ısrarla ama eşim bizim çktığımız ilk zamandan beridir hep bana beyaz meleğim der hele sevgiliyken de bana benzesin diye beyza melek koyalım kızımızın adını derdi ben de romantik bulduğumdan 🤣🤣🤣 kabul etmiştim ama şimdi o isme kanım ısınmıyor hastaneden çıkar çıkmaz kızımın kimliğinde beyza ismini göreceksin diye kandırıyor beni 🤣🤣 inşallah kandırmakla kalır da o şoku yaşamam 🤕🤕🤣🤣🤣🤣

Asiyee

Kayıtlı Üye
rank
En bi sevdigim kizlarrr❤❤❤🤣🤣
Balim öncelikle ben 8 ay isim konusunda Kafayı yiyecektim ismi buluyorum bahane buluyorlar diyorum ki evet bu isim olacak hastane çıkışına isim mi yaptıracaktım sipariş veremiyorum belki kararım değişirse tam 8 ay bunun savaşını verdim �lk hamile kaldığını öğrendiğimde Öykü Kumsal düşünmüştüm Oğlumun ismi Toprak hani yanına kumsal olsun dedim daha sonradan bu süre zarfında bulduğu metinleri Ben seninle paylaşmak isterim koyup da koymak istediğim ama koymadigim
Kızımın ismi Kumsal laren oldu
Öykü
Ezra
Menessa
Eva Liya
Sağ Salim sen de kucağına alırsın inşallah canım
Amin inşallah canım çok teşekkür ederim 🙏

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ye şuan bende o durumdayım bir türlü karar veremiyorum eşimin ailesi de tuturmuş elizan olucak diye bende birtürlü karar veremedim ama kızımın ismini ben koymak istiyorum
Bakma kimseye ya görümce diyo aişe koy bende istemiyorum eşim Aslıhan koy onu da istemiyorum gökçe hüma düşünüyoruz artık eşim hala mırın kırın yapsa da kusura bakmasınlar kızımın ismini ben koycam veya babasıyla ortak bir karar olur diğerlerini ilgilendirmez 😌

cana

Kayıtlı Üye
rank
Bakma kimseye ya görümce diyo aişe koy bende istemiyorum eşim Aslıhan koy onu da istemiyorum gökçe hüma düşünüyoruz artık eşim hala mırın kırın yapsa da kusura bakmasınlar kızımın ismini ben koycam veya babasıyla ortak bir karar olur diğerlerini ilgilendirmez 😌
Sormaya eşimide ikna etiler bilmiyorum ben daha çok kumsal , Masal ,Aysima doğa yani ne biliyim bunlar daha çok hoşuma giti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar