Sorum var ─░sim­čą░

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz taraf─▒ndan olu┼čturulan ─░sim­čą░ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 476 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 14 yorum ve 2 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ ─░sim­čą░
Konbuyu ba┼člatan Aleyna Yavuz
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra'n─▒n Annesi ­čĹ╝­čĆ╝

­čöą Kayra Ate┼č ­čöą
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2024-04-30
Gebeli─činizin 19. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k b├╝y├╝k domates b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
Bebe─čin duyular─▒ koklama, g├Ârme, dokunma, tat, ve duyma geli┼čir. sesinizi duyabilir. Cildinizde de─či┼čiklikler ba┼člar. meme ucunda dudaklarda, yanakta
koyula┼čmalar ba┼člar ve buna gebelik maskesi denir. do─čumdan sonra bu lekeler azal─▒r. g├╝ne┼č kremi kullanmak bu lekeleri azalt─▒r. uterusÔÇÖun sa─ča sola hareketinden dolay─▒ round ligament a─čr─▒s─▒ hissedilir
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 22 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 280 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

azram cankizim

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
24 Mart 2023
Bence Ecem daha g├╝zel can─▒m ­čĺĽ
Asenam nas─▒ls─▒n iyimisin akl─▒mdas─▒n hep soruyum diyorum kuzucuklar nas─▒l kumsal Lauren b├╝y├╝d├╝mu
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Asenam nas─▒ls─▒n iyimisin akl─▒mdas─▒n hep soruyum diyorum kuzucuklar nas─▒l kumsal Lauren b├╝y├╝d├╝mu
Vera b─▒rak─▒r─▒m kizim olsa ├žok g├╝zel Simay ├žok ho┼čuma gidiyor defne derin isim konusu ├žok zor ben Azra koymayacaktim asl─▒nda ├žok karars─▒z kald─▒m efnan yada eflin ├žok g├╝zel Azra da o─člumun ad─▒ ayaz uyumlu olsun uyumu hep sevmi┼čimdir ├Âyle i┼čte Azra oldu e┼čim zaten her b... Kar─▒┼č─▒r beni sinir eder o y├╝zden hay─▒rl─▒si olsun can─▒m g├Ânl├╝ne g├Âre olsun

Son d├╝zenleme:

H├╝lya12

­ŁĽ«­Łľć­Łľô─▒­Łľĺ ­ŁĽ║─č­ŁľĹ­ŁľÜ­Łľĺ­čĹ­čîŹ
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
12 Haziran 2022

Vera b─▒rak─▒r─▒m kizim olsa ├žok g├╝zel Simay ├žok ho┼čuma gidiyor defne derin isim konusu ├žok zor ben Azra koymayacaktim asl─▒nda ├žok karars─▒z kald─▒m efnan yada eflin ├žok g├╝zel Azra da o─člumun ad─▒ ayaz uyumlu olsun uyumu hep sevmi┼čimdir ├Âyle i┼čte Azra oldu e┼čim zaten her b... Kar─▒┼č─▒r beni sinir eder o y├╝zden hay─▒rl─▒si olsun can─▒m g├Ânl├╝ne g├Âre olsun
Bidaki ├žocu─čuna koyars─▒n elif

azram cankizim

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
24 Mart 2023
Yok k─▒z ne ├žocu─ču kendimi ├žok y─▒pranm─▒┼č hissediyorum hi├ž u─čra┼čamam cocukla

Yok k─▒z ne ├žocu─ču kendimi ├žok y─▒pranm─▒┼č hissediyorum hi├ž u─čra┼čamam co

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar