Isim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ipekdilan123 tarafından oluşturulan Isim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,377 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Isim
Konbuyu başlatan Ipekdilan123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defne
Büyüklerimiz anne babalarımız neden çocuklarımızın ismine karışır veya kaynana kayınbaba ismini ister anlam veremiyorum. Sadece benim başıma gelmediginide biliyorum ama 🙄
Valla benim eşim kimseyi karıştırmadı isim konusunda ikimiz karar verdik ve kendimiz koyduk isimlerini benim ailemde illa ki bizim ismimizi koyun demediler o yüzden skıntı olmadı

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Büyüklerimiz anne babalarımız neden çocuklarımızın ismine karışır veya kaynana kayınbaba ismini ister anlam veremiyorum. Sadece benim başıma gelmediginide biliyorum ama 🙄
Valla kayın validem eltim kayın pederimin ismini koydu diye eltime küstü o istiyomush onun ismine yakın bişe olsun .O yüzden istedim ismi takarim doguranda cocuģaa bakanda ben olucam eltime yaptığını bana yapmasını izin vermiycem 😁😁(çok sinir oluyorum karışanlara)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğumdan sonra büyük patlamıştım bu konuya bak yine aklıma geldi sinirlendim🙈😅 ilk bebeğimiz ismini Alparslan koyduk eşimle ortak karar verdik ismine.. doğum yaptığim gün eşim kimliğini halletti eve geldik kaynanam geldi sonra bize kimliğini değiştireceğim Mehmet Akif koyacam torunumun adıını dedi zaten sinirlerim o biçim gerim gerim gerilmişim 3 gün hastanede yatmışım lohusayım birden bire ne diyorsun ya sen kendine gel dedim Görümcem ordan hemen annem o ismi çok seviyor içinde kalmasın dedi bende ozaman evlen sen oğluna koyarsın dedim tabi eşim önce dinledi sonra sizemi kaldı oğlumuzun ismi dedi sustular bebeğim şuan 4 aylık hala benim inadıma bazen Mehmet Akif diyor 🙈
Inanmiyor çok sinir bozucu valla çok iyi yapmişsin canm benim kayinvalidemde ćok karışıyo ama umrumda değil istedim ismi koyarm

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Valla kayın validem eltim kayın pederimin ismini koydu diye eltime küstü o istiyomush onun ismine yakın bişe olsun .O yüzden istedim ismi takarim doguranda cocuģaa bakanda ben olucam eltime yaptığını bana yapmasını izin vermiycem 😁😁(çok sinir oluyorum karışanlara)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Inanmiyor çok sinir bozucu valla çok iyi yapmişsin canm benim kayinvalidemde ćok karışıyo ama umrumda değil istedim ismi koyarm
Benimkide Herşeye karışmıyor aslında karıştığını sanıyor ben görüşmüyorum artık eşimin ailesiyle telefonda eşim yanımdayken bana hakaret içerikli söylemlerde bulundu hoparlör açıktı ertesi gün eşim gitti onlara neden böyle söyledin diye karın yalan söylüyor seni bize karşı kışkırtıyor ben öyle şeyler söylemedim demiş eşimde birdaha adını anma ne siz gelin nede o gelecek bındam sonra karımı unut demiş ne geldiler öğünden sonra nede ben gittim bombası kendi elimde patladı yani ben birşey yapmadım Allaha havale ediyorum onu kayınbabam melek gibi çok seviyorum ama bana yanlış geliyor büyüklerin ismini koymak 10 tane kızım olsa birine kaynanamın adını koymam zaten 🙈bu kadar büyük konuşuyorum Allah hidayet versin inşaAllah onada kızlarınada

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar