Sorum var iştahı kesilmis bebegimin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan iştahı kesilmis bebegimin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 182 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı iştahı kesilmis bebegimin
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
bu bikac gundur hic bisey yemiyo meme emiyo onuda kusuyo izhalde olmus sabahtan beri doktora göturecem yarin sabah saglik ocagina göturdum bugun dedi hastaneye göturun kan tahlili yaparlar ve buyuk ihtimalle yatiş verirler sizin bebeginizde iştahtan kesilip bu duruma geldimi böyle onu merak ettim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

bu bikac gundur hic bisey yemiyo meme emiyo onuda kusuyo izhalde olmus sabahtan beri doktora göturecem yarin sabah saglik ocagina göturdum bugun dedi hastaneye göturun kan tahlili yaparlar ve buyuk ihtimalle yatiş verirler sizin bebeginizde iştahtan kesilip bu duruma geldimi böyle onu merak ettim
gece uykusu maşallah cok guzeldi bu bir haftadan beri gecede yatamiyo

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

gece uykusu maşallah cok guzeldi bu bir haftadan beri gecede yatamiyo
Kuzum çok geçmiş olsun benim kızımda 2 a aylık iken iştahsızlık ve meme reddi şikayeti ile hastaneye gitmiştim enfeksiyon çıkmıştı kuzum enfeksiyon iştahını kesiyormuş yatış vermişlerdi ama benim kızım o günden beri emmeyi bıraktı artık emmedi mama ile devam ettik

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum çok geçmiş olsun benim kızımda 2 a aylık iken iştahsızlık ve meme reddi şikayeti ile hastaneye gitmiştim enfeksiyon çıkmıştı kuzum enfeksiyon iştahını kesiyormuş yatış vermişlerdi ama benim kızım o günden beri emmeyi bıraktı artık emmedi mama ile devam ettik
ayy bugun aile hekimide dedi hastaneye götur buyuk ihtimalle yatirirlar diye işallah yatirmazlar ben naparim 2 cocugimu evde birakip bu kucik bebwginde kalip benim cocuklarim perisan olurlar vallahi 😒

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
ayy bugun aile hekimide dedi hastaneye götur buyuk ihtimalle yatirirlar diye işallah yatirmazlar ben naparim 2 cocugimu evde birakip bu kucik bebwginde kalip benim cocuklarim perisan olurlar vallahi 😒
Kuzum Allah yardımcın olsun ama hastaneye götür bence ihmal etme

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Rabbim yar ve yardımcın olsun canım 🙏 inşallah sonuçları temiz çıkarda yatmaya gerek kalmaz🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar