İstanbul'da burun estetiği ilgili bilgisi olan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde İkraNur'annesi tarafından oluşturulan İstanbul'da burun estetiği ilgili bilgisi olan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 712 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı İstanbul'da burun estetiği ilgili bilgisi olan varmı
Konbuyu başlatan İkraNur'annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

İkraNur'annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar nasılsınız kizlar ben İstanbul'da tıp fakültelerinden yada devlet Hastanesi'nde. Burun estetiği olmak istiyorum bugün bı doktora gitim 20 bin dedi hastanelere göre fiyat değişir dedi fiyat konusunda bı bilgisi olan var mı🥰🙏

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Şuan bazı ameliyat ücretleri alınıyor canım ama ne kadar bir rakam bilemiyoruz geçen sene eşimin kuzeni 15 e galiba Malatya da özelde yaptırmıştı ondan önceki sene de 7 ye bir arkadaşım kaynım da depremden önce ki yaz sormuştu 20 di özelde devlette nasıl ama ne kadarını alıyorlar bilmym

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Şuan bazı ameliyat ücretleri alınıyor canım ama ne kadar bir rakam bilemiyoruz geçen sene eşimin kuzeni 15 e galiba Malatya da özelde yaptırmıştı ondan önceki sene de 7 ye bir arkadaşım kaynım da depremden önce ki yaz sormuştu 20 di özelde devlette nasıl ama ne kadarını alıyorlar bilmym
Aynen özel para alıyor ama devletin almadığını biliyordum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar