Sorum var İyi akşamlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ceroş tarafından oluşturulan İyi akşamlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 427 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İyi akşamlar
Konbuyu başlatan Ceroş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bager duha 👼🤍

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar sizin hamilelik nasıl gidiyor ben 33'teyim çok zorlanıyorum belim kopacak sanki var mı benle aynı durumda olan bir de çalışıyorum dua edin lütfen hayırlısı ile zamanında gelsin hepimizin inşallah 🥰
Seninle aynıyız canım bende 33+1 ama idrar yolu enfeksiyonu oldum şu anda hastanede yatıyorum çok zor ama rabbim hayırlı ve sağlıklı bir şekilde evlatlarımızı kucağımıza alırız inşallah

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Seninle aynıyız canım bende 33+1 ama idrar yolu enfeksiyonu oldum şu anda hastanede yatıyorum çok zor ama rabbim hayırlı ve sağlıklı bir şekilde evlatlarımızı kucağımıza alırız inşallah
Geçmiş olsun kzuum. Ne znamdr hastanedesin. Çocuklarına kim bakıyor. Çok zor olsa gerek. Ay ben çok takarım böyle şeyleri

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun kzuum. Ne znamdr hastanedesin. Çocuklarına kim bakıyor. Çok zor olsa gerek. Ay ben çok takarım böyle şeyleri
Teşekkürler canım benim Allah razı olsun ptesi yattım 3 oğlum var büyük 16 Orta 11 küçükte 4 e girdi büyükler idare ediyorda küçük akşam eve götürüyor eşim gündüz benim yanımda kalıyor

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkürler canım benim Allah razı olsun ptesi yattım 3 oğlum var büyük 16 Orta 11 küçükte 4 e girdi büyükler idare ediyorda küçük akşam eve götürüyor eşim gündüz benim yanımda kalıyor
Ayy Allah yardımcın olsun çok zor oluyordur neyse şifa olsun da gerisi hallolur çok geçmiş olsun

Ceroş

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım inşallah hepimize inşallah zor meşakkatli bir yol ama sonu çok güzel olacak Allah'ın izniyle 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah hayırlısıyla tamamlayıp kurtarsın inşallah canım. Bırak işi o zaman kuxum, zaten son haftalara yaklaşmışsın.
Çok teşekkür ederim canım Amin inşallah 🥰

Son düzenleme:

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
İyi bari büyüklermiş yani sensiz idare edebilirler, çok geçmiş olsun canım hayırlısıyla çıkıp dönersin inşallah çocuklarına 🤲🤲 doktorlar deniyor mu bişey ne zaman çıkacağına dair

Tüm sayfalar yüklendi.