Sorum var iyi anne nasil olunur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan iyi anne nasil olunur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 694 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı iyi anne nasil olunur
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep'in annesii

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
acaba iyi eşmiyim iyi annemiyim iyi gelinmiyim ???
iyi anne iyi eş iyi gelin nasil olunur??
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

sizden rica etsem anlatirmisiniz ??
çocuklarınla ve eşinle güzel zaman geçirebiliyorsan yemeğini temizliğini yapıyorsan ve en önemlisi kendini mutlu hissediyorsan en iyi annede eşde gelinde sensin canım kimse için iyi olman gerekmiyor çocukların eşin ve kendin için iyi olman yeterli

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Valla ben yıllarca alttan aldım, alttan eksik tamamladım, kimseye minnet etmeyeyim dedim, huzur bozulmasın dedim, adam bana para versin ben istemeyeyim şimdi krediler var durumu yoktur dedim, evlenirken altın bile istemedim hadi canı bir şeye sıkılmıştır erkektir dedim ama olmadı sonra Müge Anlı’da baktım nerede bana şunu al bunu al diyen nerede adamdan adama gezen nerede çemkiren nerede sıkıntılı tip varsa adamlar onlardan razı, onların peşinde koşuyor.Ben evden gitsem neredesin demez adam ama millet öyleleri dönsün diye tvlere çıkıyor yalvarıyor.Bunlar gibi yapmak lazım kıymetin bilinsin diye herhalde geldim gidiyorum anlamadım gitti

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank

İyi eş iyi gelin olma konusunu benim de becerebildigim soylenemez. Eşim sadece sevdigimi bilir geri kalan birbirimizi tamamlariz bu yuzden cok şükür büyük problemler yasamayiz. Bence evlilik de mukemmellik demek degildir, evlilikte aslolan birbirini tamamlamaktir. İyi gelin olma kısmı karsi tarafin bakis acisiyla alakalidir bence, sen saygini yapacaksin gerisi onlara kalmis ☺️ mesela benim esimin ailesine gore iyi bir gelin degilim 😁 ama eşim mutlu diye kimse sesini cikaramiyor 😁 iste bunlarin arasinda aslolan iyi anne olmaktir. İyi anne de cocugun her dedigine tamam demekke olmaz, dinimizin emirlerini anlatabilmekle, dinimizi iyi bir sekilde anlatabilmekle olur. Simdi benim cocugum cok kucuk ama ona bir seyi anlatirken hep gülerek anlatiyorum, anlamadigini bilmeme ragmen hep birseyleri anlatiyorum. 3 yasindan sonra asil egitim baslayacak biliyorum ve onun icin arastirmaya baslamam gerekiyor, iyi bir anne olamayacagim diye de cok korkuyorum. Rabbim yardimcimiz olsun

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Canim sans meselesi kocan iyiyse adamsa sana deger veriyosa iyi bi es olursun ( kotu bi kadin olsan bile el ustunde tutulursun ) yanlis anlamayasin genel anlamda diyorum ,ama kotu ve kiymet bilmiyosa dunyanin en kotu eşi sen olursun onlarin gozunde,istersen melek gibi ol ,genede kotusun derler ,iyi anne olmak icin once kendini iyi ve mutlu hissetmen gerek bunun ucinde kimseye minnet eyleme zerre kadar ezdirme ve zerre kimsenin kahrini cekme ,o zaman hem iyi es hem iyi anne olursun ,iyi gelin meselesine gelincede kendini saf ve aptal yerine koydurmayacak kadar iyi vijdanli ol ,sonucta kaynananda bi anne ,ve senin annende bir kaynana bu sekil dusunursen vijdsnli olursun ama hakketmiyirsa senin iyi olmani ,o zaman kocan ve ailesine karsi her zaman hakkettigi gibi davran asla taviz verme cunku ezilir ,uzulur,kirilirsan cocuklarina yansicak daha karnindayken hissedecekler ve cocuklarinda mutsuz ezik olacaklar ,iste o zamn kendini kotu bir es,kotu bir ,anne ,ve kotu bir ,gelin olarak gorcek hissedeceksin cocuklarinda oyle gorcekler ,once Allah ıcın sonra cocukların ,ve sonrada kendın ıcın yasa ,baska hıc kımseyı katma ,sayet kocan adamsa kiymet biliyosa ,onada kiymet ver,birebir yasadim ,denedim ,ve tecrube ettim ,aslinda bu konuda makale yazmam gerek buraya sigmaz😏😏

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank

İyi bir esmiyim tartışılır 🤭🤭 yerine göre önceleri iyiydim ama şimdi it gibiyim iyi bir gelinmiyim bence iyiyim çünkü ağızlarına etmiyorum saygı gösteriyorum kaynanaya yaşlıdır diye ama it olmak lazım bence iyi bir anneyim çocuklarım için çekiyorum zaten onlara canımı verrim onlar için herşey yaparım

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
çocuklarınla ve eşinle güzel zaman geçirebiliyorsan yemeğini temizliğini yapıyorsan ve en önemlisi kendini mutlu hissediyorsan en iyi annede eşde gelinde sensin canım kimse için iyi olman gerekmiyor çocukların eşin ve kendin için iyi olman yeterli
yemeğini bulaşigini camaşirini utusunu temizligini herşeyi yapiyorum mutsuz oldugumda bile mutluymuş gibi yapiyorum sürekli güluyorum ama ben mutlumuyum değilmiyim hiç bilmiyorum kafam karma karişik

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Geçen karşıma böyle bişey çıkmıştı canım umarım sana da faydası olur
İyi bir eş iyi bir anne konusuna gelince ben Instagram'da Saliha Erdim dinliyorum izliyorum sürekli çok çok severek dinliyorum gerçekten cokk iyi geliyor sana da tavsiye ederim

Ekli dosyalar

• 6b20b225-afef-426e-85cd-f5ac19df15b1.jpg
    6b20b225-afef-426e-85cd-f5ac19df15b1.jpg
    36.8 KB · Görüntüleme: 40

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank

Geçen karşıma böyle bişey çıkmıştı canım umarım sana da faydası olur
İyi bir eş iyi bir anne konusuna gelince ben Instagram'da Saliha Erdim dinliyorum izliyorum sürekli çok çok severek dinliyorum gerçekten cokk iyi geliyor sana da tavsiye ederim
teşekkur ederim canm bende dinlim şimdi bakiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar