Iyı geceler kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Oya nızam tarafından oluşturulan Iyı geceler kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 210 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Iyı geceler kızlar
Konbuyu başlatan Oya nızam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar oğlum 54 gunluk 2gundur sagdığım midesini bulandırarak içiyor neden acaba bıde gündüzleri sureklı sagmıyorum aksam 2 3 defa sagıp verıyorum ama midesini bulandırıyor sonra yarım saat sonra ıcıyor onceden hemen verır vermez ıcerdı neden boyle sızce
Acaba karnı tok da ondan mı verince midesi bulanıyor ki canım belki fazla geliyor ise ondan midesi dolunca midesi bulanabikir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar oğlum 54 gunluk 2gundur sagdığım midesini bulandırarak içiyor neden acaba bıde gündüzleri sureklı sagmıyorum aksam 2 3 defa sagıp verıyorum ama midesini bulandırıyor sonra yarım saat sonra ıcıyor onceden hemen verır vermez ıcerdı neden boyle sızce
Sütü saklama şeklin önemli canım biraz tadı değişse bebekler fark ediyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım tok olduğu için öyle yapıyor olabilir Bir de neden sığıyorsun ki sütünü

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar