Sorum var 襤yi geceler pon癟ikler 弘

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervee taraf覺ndan oluturulan 襤yi geceler pon癟ikler 弘 bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 151 kez g繹r羹nt羹lenmi, 12 yorum ve 1 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Bal覺覺 襤yi geceler pon癟ikler 弘
Konbuyu balatan Mervee
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan Gamze H羹meyra

Mervee

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
15 Aral覺k 2021
K覺zlar bildiiniz internet sayfas覺 olan g羹venilir mobilyac覺lar var m覺, gen癟 odas覺 arat覺r覺yorum da kafama g繹re bazal覺 filan biey bulam覺yorum歹

Zeynep23

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
6 Ekim 2021
K覺zlar bildiiniz internet sayfas覺 olan g羹venilir mobilyac覺lar var m覺, gen癟 odas覺 arat覺r覺yorum da kafama g繹re bazal覺 filan biey bulam覺yorum歹
Hay覺rl覺 sabahlar can覺m. Trendyol da ki maazalar g羹venilir geliyor bana bir problem olursa muhatap buluyorsun en az覺ndan. Ya da yerinde gidip g繹rmek almak laz覺m

Mervee

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
15 Aral覺k 2021
Hay覺rl覺 sabahlar can覺m. Trendyol da ki maazalar g羹venilir geliyor bana bir problem olursa muhatap buluyorsun en az覺ndan. Ya da yerinde gidip g繹rmek almak laz覺m
Trendyoldan bi ka癟 tane bakt覺m da hasarl覺 gelmi ilgilenen olmam覺 falan kimi iyi yorum yap覺yor kimi k繹t羹 bilemedim. imdiki odalar da 癟ok deiik hi癟 beenemedim 綽
Mesaj覺n覺z bir 繹nceki mesaj ile otomatik birletirildi

Valla tek g羹vendiim trendyol ve ebebek kuzucum
Ufak tefek eyleri trendyoldan al覺yorum kuzum da mobilya konusunda tedirgin oluyorum kargocular hasarl覺 getiriyor diye

Kayra'n覺n Annesi 塔

Kayra Ate
Mod
Ay覺n Annesi
rank
Kat覺l覺m
15 Ekim 2021
Trendyoldan bi ka癟 tane bakt覺m da hasarl覺 gelmi ilgilenen olmam覺 falan kimi iyi yorum yap覺yor kimi k繹t羹 bilemedim. imdiki odalar da 癟ok deiik hi癟 beenemedim 綽

Ufak tefek eyleri trendyoldan al覺yorum kuzum da mobilya konusunda tedirgin oluyorum kargocular hasarl覺 getiriyor diye
E bebekten beik sipari verdim hi癟 bir s覺k覺nt覺 eksik malzeme olmadan geldi kuzum.

Mervee

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
15 Aral覺k 2021
Can覺m mobilya konusunda gidip g繹r羹p alsan daha iyi bence ahsi fikrim 弘
Yok g繹r羹p alcam da acaba dedim bildiiniz maaza ad覺 falan varsa ordan sayfas覺ndan model beenip 繹yle gidiyim diye d羹羹nd羹m 弘 fikrini severim saol kuzum 弘

E bebekten beik sipari verdim hi癟 bir s覺k覺nt覺 eksik malzeme olmadan geldi kuzum.
Anlad覺m can覺m, ben gard覺rop yatak falan gen癟 odas覺 olarak tak覺m alcam bakal覺m inallah kafama g繹re bulabilirim 弘

Can覺m bence en iyisi gidip bakmak eer imkan覺n varsa bir ka癟 maaza gez derim
襤stanbulda b羹y羹k bir yer var akl覺m orda kald覺 ben en iyisi oraya bak覺y覺m daha garanti olcak san覺r覺m 弘

Kayra'n覺n Annesi 塔

Kayra Ate
Mod
Ay覺n Annesi
rank
Kat覺l覺m
15 Ekim 2021
Yok g繹r羹p alcam da acaba dedim bildiiniz maaza ad覺 falan varsa ordan sayfas覺ndan model beenip 繹yle gidiyim diye d羹羹nd羹m 弘 fikrini severim saol kuzum 弘

Anlad覺m can覺m, ben gard覺rop yatak falan gen癟 odas覺 olarak tak覺m alcam bakal覺m inallah kafama g繹re bulabilirim 弘

襤stanbulda b羹y羹k bir yer var akl覺m orda kald覺 ben en iyisi oraya bak覺y覺m daha garanti olcak san覺r覺m 弘
襤nallah kuzum

Berenin Annesi 儭

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
10 Ekim 2021

Can覺ms覺n

T羹m sayfalar y羹klendi.

Son mesajlar