Sorum var İyilikten maraz doğarmış

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 1mucize tarafından oluşturulan İyilikten maraz doğarmış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,832 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İyilikten maraz doğarmış
Konbuyu başlatan 1mucize
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 1mucize

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle kuzum inandım hata yaptım
Durumum kötü dedi çok üzüldüm gerçekten çünkü mama almanın zorluğunu bende yaşadım oyüzden zaten çöpe atmaktansa birinin çocuğu nasiplensin dedim ama sonuç bu maalesef
Acıma yetime koyar götüne diye boşuna dememişler, Allah ıslah etsin.. Şimdi yazılanları görse de rezilliğinden cvp bile veremez.. Bundan sonra yardım postu açanların hiç birini kaale almayacam

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Daha önce post açmıştım mama ihtiyacı olan varsa para karşılığı olmadan yollayabilirim çöpe atmaktansa birinin çocuğu nasiplensin diye yazanlar oldu isteyenler oldu
Bende durumum olmadığı için karşı ödemeli yollayabilirim dedim mamalardan para istemedim sadece kargo parasını ödeyecekti
"Elif'" isimli şahıs durumum yok dedi karşı ödemeli yollayabilirim haberin olsun dedim kabul etti kendisi bende mamaları yolladım
Kargo parasını ödeyemeyeceği için kargoyu almamış kargo bana geri gelecek ve kargo parasını mecburen ben verecem
Ayrıca ben sormasam tenezzül edip haber bile vermeyecek hanımefendi
Başkasının çocuğu nasiplensin çöpe gitmesin istedim ama benim çocuğumun nasibiyle oynuyo
Kimsenin ahını almamak lazım bu hayatta
İnsanlık yapmak suç olmuş onu öğrenmiş oldum
Bu hataya ben düştüm siz düşmeyin gerekirse çöpe atın ama kimseye üzülüp yollamayın....!
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Daha önce post açmıştım mama ihtiyacı olan varsa para karşılığı olmadan yollayabilirim çöpe atmaktansa birinin çocuğu nasiplensin diye yazanlar oldu isteyenler oldu
Bende durumum olmadığı için karşı ödemeli yollayabilirim dedim mamalardan para istemedim sadece kargo parasını ödeyecekti
"Elif'" isimli şahıs durumum yok dedi karşı ödemeli yollayabilirim haberin olsun dedim kabul etti kendisi bende mamaları yolladım
Kargo parasını ödeyemeyeceği için kargoyu almamış kargo bana geri gelecek ve kargo parasını mecburen ben verecem
Başkasının çocuğu nasiplensin çöpe gitmesin istedim ama benim çocuğumun nasibiyle oynuyo
Bu hataya ben düştüm siz düşmeyin gerekirse çöpe atın ama kimseye üzülüp yollamayın....!
Insanin iyi niyetini suistimal ediyorlar malesef

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım burdan bişi yapma çevrene ver gitsin gerceketn güzel birşey yapmışsın Allah razı olsun senden sen üzülme Allah'a bırak. Kargo parası ne kadar tutar ki yani 300 tutacak hali yok niye almamış bence de ihtiyacı yokmuş herşey olabilir yinede kötü dusunmeyelim belki bişi oldu hastanede yada bir problem de olabilir sen iyi düşün canım Allah razı olsun yinede senin gibi insanlardan bence çevrene ver ihtiyacı olan o kadar insan var ki

1mucize

Kayıtlı Üye
rank

Insanin iyi niyetini suistimal ediyorlar malesef
Maalesef kuzum

Canım burdan bişi yapma çevrene ver gitsin gerceketn güzel birşey yapmışsın Allah razı olsun senden sen üzülme Allah'a bırak. Kargo parası ne kadar tutar ki yani 300 tutacak hali yok niye almamış bence de ihtiyacı yokmuş herşey olabilir yinede kötü dusunmeyelim belki bişi oldu hastanede yada bir problem de olabilir sen iyi düşün canım Allah razı olsun yinede senin gibi insanlardan bence çevrene ver ihtiyacı olan o kadar insan var ki
İhtiyacı yoksa boş yere beni neden mağdur ediyo ki
Ben kendisine mamalar eline ulaştı mı diye sormasam haber bile vermeyecek hanımefendi
Geldi de kargo parasından dolayı almadım diyo bide utanmadan

İhtiyacı yoksa boş yere beni neden mağdur ediyo ki
Ben kendisine mamalar eline ulaştı mı diye sormasam haber bile vermeyecek hanımefendi
Geldi de kargo parasından dolayı almadım diyo bide utanmadan

Tüm sayfalar yüklendi.